Hlavní navigace

SeaMonkey 2.0: To nejlepší z Firefoxu a Thunderbirdu

Ilustrační obrázek: SeaMonkey 2.0: To nejlepší z Firefoxu a Thunderbirdu SeaMonkey je balík webových aplikací, který zahrnuje webový prohlížeč, poštovního a IRC klienta, editor internetových stránek, nebo nástroje pro vývojáře. Kombinuje v sobě přitom to nejlepší z Firefoxu a Thunderbirdu.

SeaMonkey je dílem skupiny vývojářů, kteří jej vytvářejí ve svém volném čase. Před necelým týdnem byla po více než třech letech vývoje uvedena druhá verze tohoto programu a vzbudila při tom patřičný ohlas. Podívejme se tedy, co všechno balík webových aplikací SeaMonkey 2.0 nabízí.

Program SeaMonkey 2.0 je postaven na shodných základech jako webový prohlížeč Mozilla Firefox 3.5 (z něhož přejímá jádro) a poštovní klient Mozilla Thunderbird 3. Nabízí tak s nimi některé shodné vlastnosti. Mezi hlavními funkcemi produktu najdeme nově například prohlížení e-mailů v panelech, práci s RSS kanály, inteligentní adresní řádek pro prohlížení webu, pohodlnou správu doplňků, upravitelné lišty programu, nebo automatické aktualizace. Mnohé uživatele jistě potěší také přepracovaný vzhled programu.

Bližší pohled na nové funkce v SeaMonkey 2.0 naleznete v článku vydaném na našem sesterském serveru Root.cz.

Zdroj: Lupa.cz, Root.cz, Mozilla.cz

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.