Zneškodněte spyware a ostatní záškodníky - Slunečnice.cz

Zneškodněte spyware a ostatní záškodníky

16. 7. 2009 - Ondřej Špulák

Na váš počítač neustále z internetu útočí množství zákeřných kódů. Je proto nutné se jim účinně bránit. Kdo vás ochrání před spywarem a dalšími škůdci?

Spybot – Search & Destroy

Spybot Search & Destroy je účinný program, který vám umožní najít a odstranit spyware, malware, adware, trójské koně, a mnoho dalších škůdců. Další rozšiřující funkce aplikace umožňují mimo jiné vyčistit všechny stopy vaší práce na počítači (dočasné soubory, cookies, historie prohlížečů aj.). Spybot Search & Destroy dokáže ochránit počítač i proti dialerům, přesměrovávajícím modemové připojení přes drahé linky, programům zaznamenávajícím stisky kláves, blokování reklamního okna programů aj. Samozřejmostí je možnost aktualizace přes internet. Program obsahuje i českou lokalizace základního menu a ovládání.

Spyware Doctor

Spyware Doctor jeúčinný nástroj určený pro hledání a odstraňování škodlivých kódů, jakými jsou spyware, adware, trojské koně, keyloggery, viry typu hijacker, či další škodlivé a jinak nebezpečné hrozby, mezi něž patří phishing, popup okna, apod. Spyware Doctor disponuje trojcestnou ochranu před spywarem, dokáže systém imunizovat a chrání jej v reálném čase. Neregistrovaná verze programu, oproti plné variantě, nedisponuje možností online aktualizací bezpečnostních databází. Placená verze naopak nabízí všechny update a opravy po dobu jednoho roku v ceně. Program získal v minulosti řadu prestižních ocenění v mnoha zemích světa.

Spyware Terminator

Program Spyware Terminator je účinným nástrojem pro odstranění spyware ze systému a pro ochranu systému proti těmto škodlivým a špionážním programům v reálném čase. Program odstraňuje nejen spyware, ale také malware, adware, viry typu hijack a další škodlivé programy. Samozřejmostí je možnost automatické aktualizace virových databází přes internet a nastavení automatické kontroly systému ve stanovený čas. Produkt obsahuje také součást Web Security Guard, která pomáhá v prevenci při brouzdání na internetu.

Programů na vyhledávání a odstraňování spyware, adware, trojských koní, keyloggerů, virů typu hijacker, či dalších škodlivých a jinak nebezpečných hrozeb je veliké množství. Všechny je naleznete na serveru Slunečnice.cz v sekci Antispyware.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.