Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

ESET Smart Security 8.0.312.3,

Licence: Demo Hodnocení 5 Počet hodnocení: 10
       

ESET Smart Security 8.0.312.3,

ESET Smart Security lupička Další obrázky

ESET Smart Security 7 nabízí uživatelům komplexní ochranu před nejrůznějšími počítačovými hrozbami. Jedná se o ucelený bezpečnostní balík, který zahrnuje antivirus, antispam, antispyware, firewall, nebo anti-phishingový filtr. Dále nabízí rodičovskou kontrolu a ochranu odcizeného zařizení Anti-Theft.

ESET Smart Security 7 chrání uživatele jak při práci s daty uloženými na počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Spolehlivě vás ochrání také při práci s elektronickou poštou, při prohlížení internetového obsahu, nebo při používání webových aplikací.

Program ESET Smart Security 7 využívá zdokonalené metody detekce a nabízí ochranu i proti budoucím útokům nově objevených hrozeb. Samozřejmostí je také kontrola souborů v průběhu stahování z internetu a prověřování souborů při nečinnosti systému. K rychlejší a spolehlivější ochraně před škůdci využívá ESET Smart Security 7 technologii Cloud.

Hlavní součásti a funkce produktu ESET Smart Security 7:

 • Antivirus a Antispyware – Nabízí proaktivní ochranu před všemi typy online či offline hrozeb a chrání před malwarem šířícím se mezi uživateli.
 • Pravidelné aktualizace – Automatické aktualizace virové databáze a programových modulů zajišťují maximální ochranu počítače.
 • Rodičovská kontrola - Pomocí kategorií omezuje v závislosti na věku dítěte přístup na definované internetové stránky například s nevhodným obsahem.
 • Inteligentní firewall - Modul firewall kontroluje síťovou komunikaci a chrání počítač před neautorizovaným přístupem. Brání nepovolaným uživatelům připojit se k počítači a zneužít osobní data. Uživatel může bez obav navštěvovat e-shopy, internetové bankovnictví a sociální sítě.
 • Anti-Phishing modul – Chrání uživatele před pokusy o získání citlivých informací, jako jsou uživatelská jména, hesla nebo údaje o bankovních a kreditních kartách, nebo před falešnými stránkami, které se snaží o sběr soukromých informací. Umožňuje blokování podvodných scam webových stránek, založené na základě zpětné vazby uživatelů o podezřelých stránkách.
 • Anti-Theft – Zvyšuje bezpečnost dat uživatele ve chvíli ztráty nebo zcizení počítače. Po nainstalovaní ESET Smart Security a aktivaci ESET Anti-Theft bude zařízení monitorováno. Pokud se ztracené či odcizené zařízení připojí na internet, může uživatel sledovat jeho pozici na mapě. Na odcizené zařízení lze také zasílat zprávy, která se na něm následně zobrazí. Tím je možné komunikovat s případným nálezcem. Ve webovém rozhraní služby ESET Anti-Theft lze přistupovat k její konfiguraci.
 • Skenování na bázi technologie Cloud – Zrychluje skenování pomocí whitelistingu bezpečných souborů na základě databáze ESET.
 • Skenování během stahování souborů – Snižuje čas potřebný k přístupu k souboru díky skenování během procesu stahování.
 • Kontrola vyměnitelných zařízení – Umožňuje blokování neznámých CD, DVD, Blu-ray disků, USB pamětí a jiných vyměnitelných médií. Nabízí prevenci před neautorizovaným kopírováním souborů na externí zařízení.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Umožňuje podrobné definování pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy, čímž výrazně ovlivňuje chování systému.
 • Herní režim – Pokud je některá z aplikací přepnuta do fullscreen režimu a její obsah je zobrazen na celou obrazovku (např. při sledování videa, prezentaci fotografií, hraní her), antivir odloží zobrazení upozornění o aktualizacích a uvolní všechny dostupné systémové prostředky.
 • Optimalizace pro přenosná zařízení – Při napájení zařízení z baterie dochází k odložení všech akcí, jež nevyžadují okamžitý zásah. Tím se prodlužuje doba, po kterou je možné zařízení používat.
 • Exploit Blocker – chrání uživatele před vyspělými, cílenými, ne-generickými webovými útoky malwaru, eliminuje zamykání obrazovky, GPcode a ransomware. Blokování se zaměřuje na nejčastější typy útoků na internetové prohlížeče, PDF čtečky, e-mailové klienty nebo kancelářský balík MS Office.
 • ESET Advanced Memory Scanner - zastavuje silně šifrované hrozby, jejichž cílem je vyhnout se odhalení. Jde o rozšíření technologie HIPS, která provádí hloubkové skenování paměti počítače v reálném čase. Tím zlepšuje detekci malwaru a umožňuje efektivní prevenci před infekcí i v případech, v nichž se malware snaží skrývat šifrováním. Díky schopnosti analyzovat zašifrované soubory přímo v paměti počítače dokáže ESET Smart Security 7 účinně chránit před neznámými útoky škodlivého softwaru.
 • Vulnerability Shield – Tato funkce funguje na úrovni sítě a chrání před zneužitím známých zranitelností v síťových protokolech.
 • ESET Social Media Scanner - monitoruje a udržuje v bezpečí na sociálních sítích nejen účet samotného uživatele, ale i jeho přátele. Uživateli umožňuje automatické nebo jednorázové skenování určené k odhalení případných hrozeb. Kromě lepší kontroly Facebooku je ochrana nově rozšířena i na Twitter. Součástí tohoto nástroje je Centrum zabezpečení, které zobrazuje aktuální úroveň ochrany osobních údajů na Facebooku a Twitteru, případně navrhuje změny v nastavení soukromí.

Instalátor si stahuje potřebné soubory z Internetu.

stáhnout zdarma 1,54 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu ESET Smart Security 8.0.312.3,

Aktualizováno: 27. 9. 2013
Číslo verze: 8.0.312.3,
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Angličtina
Operační
systémy:
Vista-32, Vista-64, Win 2003, Win 2008, Win 7-32, Win 8, Win XP
Web programu: www.eset.cz
Autor: ESET, s.r.o.
Licence: Demo
Varianty Live Installer
32-bit
64-bit
Všechny varianty
Velikost: 1,54 MB
Počet stažení: 470 975x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat ESET Smart Security

 

Recenze uživatelů        

Bezpečnost 29. 4. 2014 Moje hodnocení ESET Smart Security

Skvělý software nejen pro domácí použití

PCNaJedničku.cz

Vynikající. 29. 9. 2007 Moje hodnocení ESET Smart Security

Vynikající soft... u firewallu se mi zamlouvá volba nastavení "tracking mode"...

Další recenze

Další programy z kategorie Antiviry        

Hodnocení programu Avast Free Antivirus 2015 r2 Zdarma

Avast Free Antivirus 2015 r2

Nejnovější verze oblíbeného antivirového nástroje.

       
Hodnocení programu AVG AntiVirus FREE Zdarma

AVG AntiVirus FREE

Ochrana, která je ideální k prohlížení webu, používání e-mailu a sociálních sítí.

       
Hodnocení programu ESET NOD32 Antivirus Zdarma k vyzkoušení

ESET NOD32 Antivirus

Komplexní antivirový systém pro stanice i servery.

       
Hodnocení programu Microsoft Security Essentials Zdarma

Microsoft Security Essentials

Antivirová ochrana počítače od společnosti Microsoft.

       
Hodnocení programu Avira Free Antivirus Zdarma

Avira Free Antivirus

Kvalitní antivirový program, který vás ochrání nejen před viry z Internetu.

       

Diskuse o ESET Smart Security        

RE: ESET Smart Security 7.0.207.9    15. 2.

Nič lepšie nepoznám. Minule som mal v oprave PC , v ktorom bol AVAST. Poslušne hlásil všetko ok. Po naistalovani ESET sa ukázalo , že to vôbec takto nie je . Našiel tolko...

Re: Pořád dokola    27. 10. 2014

Když nebudeš stahovat hovadiny jako minecraft atd z ulož to tak ti nic nehrozí

Aktualizace z HDD    6. 11. 2013

Ahoj všem, nevíte někdo, zda jde nastavit v ESS 7 jako cestu k aktualizaci adresář na HDD a ne z netu? U verze 3 to šlo, tady jsem našel jen možnost nastavení proxy. Díky...

RE: ESET Smart Security 5.0.94    1. 11. 2013

Nechápu jak může někdo vychvalovat McAfee zrovna řeším dost závažné pochybení. Sám od sebe se začala vypínat v bráně firewall ochranu proti vniknutí a blokování ...

Re: ESET ENDPOINT ANTIVIRUS - opět katastrofa    22. 10. 2013

ty budeš ohromně chytrej člověk :)

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu ESET Smart Security je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus