OPTIMIK - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

OPTIMIK 3.49

Poptat plnou verzi
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

26 171 ×

Návrhář nářezových plánů.

Návrhář optimálních plošných i délkových nářezových plánů pro zakázkovou výrobu nábytku a oken, řezání skla, stříhání plechu a pod. Při výpočtu plánu OPTIMIK zadané dílce rozmisťuje na co nejmenší počet formátů materiálu a dokáže obejít i jejich případné kazy. Volitelně přitom využívá i odřezky z předcházejících zakázek, odpad se snaží slučovat do větších využitelných odřezků a tím výrazně šetří váš čas a peníze. 

Kromě této základní úlohy OPTIMIK nabízí: 

• Evidenci materiálu a jeho formátů (včetně odřezků) s možností automatického výdeji použitých formátů a příjmu nově vzniklých odřezků

• Evidenci zakázek s automatickým kalkulována cen a hmotností a výdejem potřebného materiálu a zboží 

• Tvorbu nabídkových listů, faktur, příjemek, výdejek a ostatních typů dokumentů, volitelně také s obrázky položek, logem firmy a razítkem s podpisem.

• Evidenci výrobků s automatickým přepočtem rozměrů a množství jednotlivých dílců, po změně jejich parametrů (např. šířky, výšky, tloušťky materiálu a pod.). Výrobky je možno přesouvat do zakázky a vytvořit tak rychlé podklady k vytvoření nabídkového listu, zda nářezového plánu.

• Možnost uživatelské editace tiskových sestav, export a import dat, víceuživatelský přístup, široké možnosti nastavení a mnoho dalších šikovných funkcí ...

Download now Poptat plnou verzi

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.