Paint.NET - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Paint.NET 4.0.9

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

172 170 ×

Kvalitní grafický editor s celu řadou užitečných funkcí.

Program Paint.NET slouží k úpravě obrázků a fotografií, přičemž se nabídkou pokročilých funkcí dokáže vyrovnat mnohým placeným produktům. Díky intuitivnímu uživatelskému prostředí a práci v panelech je přitom vhodný jak pro nadšené amatérské fotografy, tak i pro profesionály. Paint.NET umožňuje práci s vrstvami, nabízí filtry, nejrůznější štětce, palety, grafické efekty a pokročilé nástroje pro výběr s vyhlazováním hran. Zajímavá je i funkce pro libovolné ztmavení okraje fotografie. Dostupné jsou samozřejmě také základní kreslící nástroje či funkce pro práci s textem.

Paint.NET plně podporuje vícejádrové procesory a umí tak naplno využít jejich výkon. Program pracuje velmi rychle a nečiní mu potíže ani zpracování velmi rozsáhlých obrázků. Uživatele notebooků jistě potěší optimalizace programu z hlediska zátěže akumulátoru a s tím související prodloužení doby provozu zařízení.

Program Paint.NET lze nainstalovat na počítač s operačním systémem Windows 7 SP1 a novějším. Současně je vyžadován .NET Framework ve verzi 4.5.

Download now

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.