Hlavní navigace

 Guitar Wallpaper HD 🎸 Cool Moving Backgrounds 2.7

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
207 ×
Pro všechny z vás, kteří rádi poslouchají na kytaru hudbu přichází nová kytara tapety inspirované váš oblíbený hudební nástroj! Stáhněte ♥"Kytara Živá Tapeta"♥ a sledovat tento úžasný kytaru v různých tvarech a barvách, plovoucí v hudební pozadí! Zahrajte si vaši oblíbenou skladbu a vychutnejte si vaše nové aplikace, kdykoliv budete chtít! Ať už máte rádi "akustická kytara" nebo elektrickou kytaru to nevadí, protože s touto aplikací budete mít vše, co si přejí a více. Stáhnout nyní!
♥ Chcete-li použít: Home -> Menu -> Tapety -> Živá Tapeta
♥ Plná podpora jak na šířku, přepínání a domácí obrazovky!
To je ideální živé tapety pro váš mobilní telefon. Vždy, když klepnete na obrazovce se objeví nové nástroje Existuje pět typů stylů pozadí - různé hudební pozadí! Tam jsou také tři typy rychlosti plovoucích objektů: pomalý, normální, rychlé!
Získat ♥"Kytara Živá Tapeta"♥ a užívat si hudbu.Kytara je ikona hudby 20. století a pokračuje být nástrojem pro mnoho populárních umělců. I když jeho design se vyvinul z dřívějších nástrojů, a mnoho z jeho výhod se odráží na klavír, tenhle má mnoho jedinečných vlastností, které mají vliv na způsob, jakým jeho melodie je vytvořen a slyšet.
Nejlepší tapety jsou jen dotyk. Bavte se a užívejte si s tímto android živé tapety! Nestahujte jen proto, aby se tyto kytary obrázky, stáhnout si je, protože oni jsou nejlepší tapety kolem. Aby tyto příjemné a hezké tapety HD vás a najdete je velmi zábavné. Stáhněte si tuto aplikaci zdarma a budete mít určitě nádherný čas s ním!
To je drnkací strunný hudební nástroj, který pravděpodobně vznikl ve Španělsku na počátku 16. století.Brzy nástroj byl užší a hlubší než ten moderní, s méně výrazným pasem.Moderní kytara má dvě hlavní části: těla, který vytváří zvuk a rezonance dává hlas; a krk a hmatník, které poskytují prostředky pro zkrácení délky řetězce vytvořit různé poznámky a váhy.
Tato bezplatná aplikace pro Android ™ oslní vás svou krásou a jednoduchostí. Tento animovaný tapeta se líčit nádherné barvy a nastavení. Stáhnout nyní a tyto "HD Tapety na plochu" mohou být vaše. Udělejte si radost s těmito kytarové obrázky, můžete sledovat jim kdykoliv chcete, tyto obrázky jsou tak dobré.
Typy zahrnuje klasickou, flamenco, basovou kytaru, mezi ostatními. Nejpopulárnější dnes se zdají být elektrické a akustické kytary, které přicházejí v různých konfiguracích ladění, i když často, vybraný typ bude záviset na typu hudby, která se má přehrát. Jednoduché akustika jsou dobré pro country hudby, zatímco exotické ty elektrická může být vhodnější pro heavy metal.
Kytara se stala populární v jazzu a blues, a později rock and roll, protože z možností pro zdobení, jako jsou skluzavky, harmonických a dynamické techniky. V jazzové ansámbly je součástí rytmické sekce a je občas hrál jako sólový nástroj. V populární hudbě je obvykle zesílen, a soubory často obsahují více než jeden nástroj.
Nemusíte kytarové lekce, vše, co potřebujete, je dostat tuto aplikaci, jakmile je to možné. Získat tento úžasný ♥"Kytara Živá Tapeta"♥ inspirovat své oblíbené hudební nástroj!
* Android je ochranná známka společnosti Google Inc
 • Verze programu

  2.7

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  31. 10. 2019

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Velikost

  6,8 MB

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

  Happy live wallpapers

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více
Download now
Zdarma

Sdílet

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.