Hlavní navigace

 MotoQuest 6.4.0

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
49 ×
Aplikace je mobilní klient k webové aplikaci https://www.motoquest.cz. Jedná se o elektronické vydání motorkářského průvodce Hory a zatáčky od pana Petra Fryče. Průvodce již řadu let vychází v knižní podobě. Tato elektronická podoba obsahuje mnoho tras, které dosud nebyly publikovány. Trasy je možné vybrat a zakoupit na uvedeném serveru. Poté jsou přeneseny k off-line použití do této mobilní aplikace.

V tomto prvním vydání aplikace se soustředíme zejména na digitální podobu tras. V dalších pak budeme přidávat více funkcí zaměřených na motorkáře a organizaci vyjížďěk. Aktuální pokrytí trasami je:

ČR
Itálie
Francie
Německo
Polsko
Rakousko
Slovinsko
Slovensko
Švýcarsko
Rumunsko
Černá hora
Chorvatsko

Pokrytí trasami si můžeš před zakoupením ověřit na webové mapě motoquest.cz.

Pokud budeš mít s aplikací nějaké problémy, můžeš se obrátit na technickou podporu na adrese podpora@motoquest.cz.

Pár slov od pana Fryče:

Když jsme začínali jezdit na motorkách dál nežli za humna, musel nám stačit autoatlas asi 1:250000. Jezdili jsme prostě „někam“. Celá příprava spočívala v dohodě, že někam pojedeme. Většinou až těsně před odjezdem a nebo i během prvního dne se rozhodlo, kam to vlastně bude. Improvizace. Když jsme tam přijeli tak jsme teprve hledali, kde je něco zajímavého. Nebo kde na noc složit hlavu. Což někdy byly docela nervy. Prostě styl: „Jeď kam tě oči vedou“. Pak přišli první navigace. Už jsme přece jenom začali trochu sázet na jistotu. I tak jsme museli umět pracovat s mapou. Pokud se cestou cokoliv změnilo, nastal drobný „problém“.

Pokaždé, ale až po návratu, jsem si do mapy maloval kudy jsme to vlastně jeli a psal si poznámky. Z těchto poznámek začaly vznikat cestopisy a postupně knížky v edici ALPSKÝ MOTORKÁŘSKÝ PRŮVODCE.

Ale doba si žádá své. A tak vše, co bylo popsáno v průvodcích, jsme převedli do digitální formy. Propojili s navigací, připojili ještě pár dalších život zpříjemňujících funkcí, které nelze dát na papír a tak vznikl MOTOQUEST. Tento velice komplexní informační systém už dnes zahrnuje více než 300 zajímavých, vyhlídkových tras a okruhů. Máme pokryty prakticky celé Alpy od francouzského pobřeží Středozemního moře až po Slovinsko. A k tomu ještě některá přilehlá pohoří, včetně Čech, Moravy a Slovenska. V dalších letech budeme MOTOQUEST dál rozšiřovat a doplňovat.
 • Verze programu

  6.4.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  22. 9. 2019

 • Počet stažení za měsíc

  4 ×

 • Velikost

  25 MB

 • Potřeba instalace:

  Ne

 • Web autora

  Foxtrot Technologies s.r.o.

 • Podporované jazyky

  • Čeština
Zobrazit více
Download now
Zdarma

Sdílet

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.