Hlavní navigace

 Typologie Osobnosti: Feng Ren Shui Test Schopností 1.2.8

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
12 ×
Objevte přirozený talent, silné stránky, životní potenciál a charakter osobnosti svůj i ostatních lidí.

Typologie osobnosti podle Feng Ren Shui ☯️ vám jednoduše pomůže:
• zjistit vaše silné a slabé stránky osobnosti,
• odkrýt potenciál váš i potenciál ostatních,
• zjistit vzájemnou kompatibilitu mezi vámi a ostatními,
• odkrýt potenciál dne.

POTENCIÁL ČLOVĚKA
Díky učení Feng Ren Shui a této aplikace odhalíte potenciál, který se ve vás skrývá a předpoklady, které si s sebou v životě nesete, a jak je maximálně využít.

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY OSOBNOSTI
Aplikace vám pomůže odhalit silné a slabé stránky vaší osobnosti, váš přirozený talent a řekne vám, jakým nejlepším způsobem ho rozvíjet. Pomůže vám nastavit podmínky vašeho života tak, aby byly vaše energie co nejsilnější a vy dosahovali svých cílů bez vyčerpání a zbytečného úsilí.

VZÁJEMNÉ VZTAHY A KOMPATIBILITA
Poznejte vztahy mezi vámi a ostatními lidmi, i mezi nimi navzájem. Aplikace vás naučí nacházet ty správné partnery, poznávat jak se daný vztah budete vyvíjet. Naučíte se s lidmi kolem sebe budovat silné vztahy. Na základě vaší typologie vám poradí, jak najít lidi kolem sebe, kteří vás svým talentem a vlastnostmi mohou skvěle doplnit a to jak v soukromém, tak i profesním životě.

POTENCIÁL DNE
Aplikace Typologie Osobnosti Feng Shui vám také pomůže vybrat si nejvhodnější den pro pracovní schůzku, pohovor, stavbu domu nebo klidně i svatbu. Díky aplikaci budete vědět, jaký den před vámi leží, a budete vědět, jak se na něj nejlépe připravit, aby vše vyšlo podle vašich představ.

NÁKUPY V APLIKACI 🛒
Zakoupením prémiové verze získáte detailní popis přirozeného talentu, silných stránek a potenciálu jak pro sebe, tak i pro lidi ve vašem okolí. Budete umět silné stránky správně využívat, posilovat a dosahovat tak svých cílů bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Dostanete také návod, jak jednat s ostatními lidmi a jak využívat jejich silné stránky.

Feng Ren Shui je několik tisíc let staré učení, které učí lidi, jak si vytvořit ty nejlepší podmínky pro to, aby se jim v životě a při jejich činnostech dařilo co nejlépe. Feng Ren Shui vychází z poznání energií člověka a umožňuje nastavit podmínky života tak, aby byly energie člověka co nejsilnější.

Autorem aplikace je Jiří Černák; osobní kouč, poradce a spisovatel, nositel titulu Reiki Master, Feng Shui Master, Yi Jing (I Ching) Master. Od roku 2008 se věnuje také čínské kosmologii a osobní prosperitě. Je zakladatelem Akademie štěstí, Feng Shui Klubu ČR a Černák Interior Design. Pravidelně přednáší a vede semináře i kurzy na téma Typologie a charakter osobnosti, Feng Ren Shui a další.

klíčová slova: test osobnosti, čínská typologie, feng ren shui, akademie štěstí
 • Verze programu

  1.2.8

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  31. 1. 2020

 • Počet stažení za měsíc

  0 ×

 • Velikost

  37 MB

 • Potřeba instalace:

  Ne

 • Web autora

  Feng Reng Shui

 • Podporované jazyky

  • Čeština
Zobrazit více
Download now
Zdarma

Sdílet

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.