Hlavní navigace

 Moje VZP 181.0

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
308 ×
Moje VZP je mobilní aplikací, která vám umožní kontrolovat vaše platby pojištění, historii plátců nebo přehled vykázané péče pohodlně z jednoho místa. Je určena pro všechny pojištěnce VZP, kteří s námi chtějí komunikovat elektronicky a nebaví je chodit na pobočku. Zaregistrovat můžete klidně celou svoji rodinu a z jednoho účtu kontrolovat údaje všech jejích členů.

Využívat služeb Moje VZP můžete:

Sami za sebe.
Za své děti.
Jako opatrovník.

Jako zmocněnec například manžela, prarodičů, rodičů nebo kohokoli jiného, kdo vám k tomu dá úředně ověřenou plnou moc.

Co v aplikaci najdete?

Přehled plátců zdravotního pojištění. Zkontrolujte si, kdo za vás platí pojistné na zdravotní pojištění. A kdo ho za vás platil v průběhu posledních 5 let.

Stav plateb zdravotního pojištění

Pokud sami za sebe platíte nebo jste někdy platili pojistné na zdravotní pojištění (jako OSVČ nebo OBZP), zkontrolujte si, jestli nemáte nějaké nedoplatky či nesrovnalosti v platbách.

Přehled o příjmech a výdajích OSVČ

Osobám samostatně výdělečně činným umožňujeme prostřednictví bonusové aplikace VZP Point podat přehled o příjmech a výdajích OSVČ bez nutnosti návštěvy naší pobočky či jeho zasílání poštou.

Přehled úhrad zdravotní péče

Zjistěte si, jakou zdravotní péči jste dle výkazů zdravotnických zařízení čerpali, a kolik tato péče stála. Můžete také upozornit na případné nesrovnalosti.

Poplatky a doplatky

Zkontrolujte si výši vašich započitatelných doplatků za léčivé přípravky a potraviny pro zvláštní lékařské účely s ohledem na zákonem stanovený ochranný limit, po jehož dovršení vám další doplatky budou v zákonné lhůtě vráceny.

Přístup k datům našich pojištěnců je možné zřídit pouze za předpokladu, že u nás mají aktivní pojištění (není ukončeno na základě pojištění v EU nebo dlouhodobého pobytu). Pro zřízení zástupu nemusíte být naším pojištěncem, ale budeme rádi, když se jím stanete.
 • Verze programu

  181.0

 • Poslední aktualizace od vývojáře

  13. 5. 2020

 • Počet stažení za měsíc

  20 ×

 • Velikost

  15,82 MB

 • Potřeba instalace:

  Ano

 • Web autora

  Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

 • Systémové požadavky

  Aplikace pro: iPhone, iPad

 • Podporované jazyky

  • Angličtina
Zobrazit více
Download now
Zdarma
Aplikace pro: iPhone, iPad

Sdílet

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.