Kdo ukradl váš počítač? - Slunečnice.cz

Kdo ukradl váš počítač?

22. 5. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Kdo ukradl váš počítač? Do fáze beta testování se dostala nová generace antiviru NOD32 a bezpečnostního balíku Eset Smart Security. Mezi hlavní novinky patří možnost lokalizace odcizeného notebooku a sledování jeho aktivity.

Společnost Eset uvolnila pro veřejnost testovací beta verze šesté generace produktů Eset Smart Security a NOD32 Antivirus. Kromě tradiční ochrany před viry a dalšími digitálními škůdci, internetovými útoky, či krádeží online identity nabízí nově také funkci Anti-theft, která má za úkol lokalizování odcizeného notebooku, zobrazení jeho polohy na mapě a monitorování jeho aktivity. Anti-theft přitom dokáže pracovat tak, aby zloději neměli žádné tušení o probíhajícím sledování.

Nové verze bezpečnostních produktů od Esetu dále přinášejí některé vylepšení stávajících funkcí. Těšit se tak můžete například na inovovaný osobní firewall a rodičovskou kontrolu, skenování přenosných médií, herní režim, vylepšený antivirus a antispyware, skenování v režimu Cloud, skenování v době nečinnosti počítače, systém HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) a další.

Bezpečnostní produkty ESET Smart Security 6 BETA a ESET NOD32 Antivirus 6 BETA jsou zatím určeny pouze zájemcům o jejich testování. Pokud chcete na svém počítači běžně využívat zabezpečení poskytované těmito produkty, sáhněte po současné páté generaci antiviru NOD32 a bezpečnostního balíku Eset Smart Security.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.