ESET NOD32 Antivirus - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 ESET NOD32 Antivirus 10.1.204.1

Koupit plnou verzi od 474 Kč

Aktualizace programu 12. 4. 2017 Antivirová kontrola 8. 7. 2017 4:55

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 649 471 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Komplexní antivirový systém pro stanice i servery.

ESET NOD32 Antivirus je spolehlivý antivirový program, který ochrání váš počítač před nejrůznějšími druhy škodlivých kódů. S jeho pomocí budete chráněni jak při práci s daty uloženými na svém počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Výměnná média jsou kontrolována na přítomnost škůdců ihned po svém připojení k počítači.

ESET NOD32 Antivirus vás spolehlivě ochrání také při práci s elektronickou poštou, prohlížení internetového obsahu, nebo při používání webových aplikací. Antivirus využívá zdokonalené metody detekce a nabízí dokonce ochranu i proti budoucím útokům nových hrozeb, jakými jsou nejrůznější viry, červy, trojské koně, rootkity, nebo spyware. Samozřejmostí je také kontrola souborů v průběhu stahování z internetu a prověřování souborů při nečinnosti systému.

Program ESET NOD32 Antivirus disponuje intuitivním uživatelským rozhraním a je optimalizován tak, aby ke své činnosti využíval minimální množství systémových prostředků. K rychlejší a spolehlivější ochraně před škůdci program využívá technologii Cloud. ESET NOD32 Antivirus byl časopisem Virus Bulletin opakovaně oceněn jako nejspolehlivější antivirový program.

Hlavní součásti a funkce produktu ESET NOD32 Antivirus:

  • Antivirus a Antispyware – Nabízí proaktivní ochranu před všemi typy online či offline hrozeb a chrání před malwarem šířícím se mezi uživateli.
  • Pravidelné aktualizace – Automatické aktualizace virové databáze a programových modulů zajišťují maximální ochranu počítače.
  • Skenování na bázi technologie Cloud – Zrychluje skenování pomocí whitelistingu bezpečných souborů na základě databáze ESET.
  • Skenování během stahování souborů – Snižuje čas potřebný k přístupu k souboru díky skenování během procesu stahování.
  • Kontrola vyměnitelných zařízení – Umožňuje blokování neznámých CD, DVD, Blu-ray disků, USB pamětí a jiných vyměnitelných médií. Nabízí prevenci před neautorizovaným kopírováním souborů na externí zařízení.
  • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Umožňuje podrobné definování pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy, čímž výrazně ovlivňuje chování systému.
  • Herní režim – Pokud je některá z aplikací přepnuta do fullscreen režimu a její obsah je zobrazen na celou obrazovku (např. při sledování videa, prezentaci fotografií, hraní her), antivir odloží zobrazení upozornění o aktualizacích a uvolní všechny dostupné systémové prostředky.
  • Optimalizace pro přenosná zařízení – Při napájení zařízení z baterie dochází k odložení všech akcí, jež nevyžadují okamžitý zásah. Tím se prodlužuje doba, po kterou je možné zařízení používat.
  • Exploit Blocker – chrání uživatele před vyspělými, cílenými, ne-generickými webovými útoky malwaru, eliminuje zamykání obrazovky, GPcode a ransomware. Blokování se zaměřuje na nejčastější typy útoků na internetové prohlížeče, PDF čtečky, e-mailové klienty nebo kancelářský balík MS Office.
  • ESET Advanced Memory Scanner - zastavuje silně šifrované hrozby, jejichž cílem je vyhnout se odhalení. Jde o rozšíření technologie HIPS, která provádí hloubkové skenování paměti počítače v reálném čase. Tím zlepšuje detekci malwaru a umožňuje efektivní prevenci před infekcí i v případech, v nichž se malware snaží skrývat šifrováním. Díky schopnosti analyzovat

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
2 649 471 ×