Adobe Acrobat Reader DC - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

 Adobe Acrobat Reader DC 2015.023.20053

Aktualizace programu 11. 1. 2017 Antivirová kontrola Dnes 3:10

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
8 312 142 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oblíbený prohlížeč formátu PDF, přímo od tvůrce formátu PDF společnosti Adobe.

Adobe Acrobat Reader DC je následovníkem oblíbeného prohlížeče PDF dokumentů Adobe Reader. Jedná se o bezplatný nástroj pro práci s PDF soubory, který patří do rodiny produktů Adobe Acrobat DC (Document Cloud). 

Stejně jako předchozí Adobe Reader, také Adobe Acrobat Reader DC umožňuje prohlížení souborů ve formátu PDF, vkládání komentářů, vyplňování formulářů, rychlé vyhledávání v textu, tisk a podepisování souborů. Současně nabízí sdílení a ukládání souborů online. Adobe Acrobat Reader DC podporuje dotyková zařízení. 

Pokud by vám funkce obsažené v bezplatném programu Adobe Acrobat Reader DC nestačily, můžete zvolit placenou variantu Adobe Acrobat Standard DC. Ta k základním možnostem práce se soubory PDF přidává funkce pro převod naskenovaných dokumentů do formátu PDF, export dokumentů z PDF do formátu Microsoft Word, slučování více souborů dohromady či jejich ochranu pomocí hesla. Verze Standard také nabízí tvorbu PDF dokumentů z různých aplikací či webových stránek. 

Nejvyšší řadou produktů z rodiny Adobe Acrobat DC je varianta Adobe Acrobat Pro DC. Ta poskytuje možnost vytváření PDF dokumentů ve vysoké kvalitě a přípravu dokumentace z aplikací Visio a AutoCAD. Nabízí také porovnání PDF dokumentů a vkládání interaktivních a audiovizuálních prvků do souborů.

Zobrazit více

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
8 312 142 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.