Hlavní navigace

 Adobe Acrobat Reader DC 2015.023.20053

Oblíbený prohlížeč formátu PDF, přímo od tvůrce formátu PDF společnosti Adobe.
4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
8 675 924 ×

Adobe Acrobat Reader DC je následovníkem oblíbeného prohlížeče PDF dokumentů Adobe Reader. Jedná se o bezplatný nástroj pro práci s PDF soubory, který patří do rodiny produktů Adobe Acrobat DC (Document Cloud). 

Stejně jako předchozí Adobe Reader, také Adobe Acrobat Reader DC umožňuje prohlížení souborů ve formátu PDF, vkládání komentářů, vyplňování formulářů, rychlé vyhledávání v textu, tisk a podepisování souborů. Současně nabízí sdílení a ukládání souborů online. Adobe Acrobat Reader DC podporuje dotyková zařízení. 

Pokud by vám funkce obsažené v bezplatném programu Adobe Acrobat Reader DC nestačily, můžete zvolit placenou variantu Adobe Acrobat Standard DC. Ta k základním možnostem práce se soubory PDF přidává funkce pro převod naskenovaných dokumentů do formátu PDF, export dokumentů z PDF do formátu Microsoft Word, slučování více souborů dohromady či jejich ochranu pomocí hesla. Verze Standard také nabízí tvorbu PDF dokumentů z různých aplikací či webových stránek. 

Nejvyšší řadou produktů z rodiny Adobe Acrobat DC je varianta Adobe Acrobat Pro DC. Ta poskytuje možnost vytváření PDF dokumentů ve vysoké kvalitě a přípravu dokumentace z aplikací Visio a AutoCAD. Nabízí také porovnání PDF dokumentů a vkládání interaktivních a audiovizuálních prvků do souborů.

Zobrazit více

Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Koupit plnou verzi na SW.cz od 15 247 Kč

Aktualizace programu 11. 1. 2017 Antivirová kontrola 17. 2. 2024 2:51

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.