Skype 6.20.0.104

Licence: Freeware Hodnocení 5 Počet hodnocení: 264
       

Skype 6.20.0.104

Skype lupička

Skype je univerzální komunikační program, nabízející bezplatné telefonování prostřednictvím internetu, videohovory, zasílání textových zpráv, přenos souborů a mnoho dalších zajímavých funkcí. Skype uživatelům dále přináší skupinové hovory, do nichž se může zapojit až 25 účastníků. Skupinových hovorů se mohou současně účastnit jak uživatelé programu Skype, tak i majitelé klasických telefonních linek v pevných a mobilních sítích. Služba Skype umožňuje také volání na klasická pevná či mobilní telefonní čísla, nebo příjem příchozích hovorů z běžných telefonních sítí prostřednictvím přiděleného geografického telefonního čísla. Ve chvílích, kdy nejste na Skype dostupní, můžete si nechat příchozí hovory přesměrovat na váš klasický pevný či mobilní telefon, nebo využít záznamník pro zmeškaná volání. Pro odchozí hovory směrované do klasických telefonních sítí, realizované prostřednictvím Skype, si navíc můžete nastavit ID volajícího. Od té chvíle se u odchozích hovorů bude zobrazovat vaše mobilní telefonní číslo, díky čemuž každý ihned pozná, že voláte právě vy.

Skype poskytuje také osobní a skupinové videohovory. Díky nim můžete komunikovat s rodinou, přáteli, nebo obchodními partnery ještě pohodlněji a tváří v tvář. Osobní videohovory probíhají mezi dvěma účastníky, skupinových videohovorů se může zúčastnit až deset osob.

Skype nabízí zasílání SMS a rychlých textových zpráv. Při chatu můžete své emoce dosyta vyjádřit pomocí smajlíků. Prostřednictvím chatu můžete také ostatním zaslat kontakt na jiného uživatele, kterého máte uloženého ve svém adresáři. Samozřejmostí je též přenos souborů mezi uživateli. Pokud potřebujete svým přátelům a známým zaslat fotografie, videa, či dokumenty libovolné velikosti, pak je Skype správnou volbou. Prostřednictvím Skype můžete sdílet také obrazovku a ukázat názorně ostatním to, co právě provádíte na svém počítači. Obrazovku lze sdílet buď s jedním uživatelem, nebo se skupinou až deseti dalších lidí.

Od šesté verze Skype umožňuje přihlášení prostřednictvím účtu Windows Live nebo Facebooku. Je znatelné propojení se sociálními sítěmi. Prostřednictvím Skype tak můžete snadno komunikovat s přáteli na sociální síti Facebook. Přímo z aplikace s nimi můžete navázat videohovor, nebo jim zasílat rychlé zprávy. Pomocí Skype lze dále sledovat příspěvky na zdi, aktualizovat svůj stav či přidávat komentáře ke stavu vašich přátel. Skype 6 dále přinesl podporu šesti nových jazyků, podporu chatu ve více oknech , nebo drobnou úpravu vzhledu.

Poznámka: Některé služby Skype mohou být zpoplatněné, úhrada za jejich používání je realizována prostřednictvím zakoupeného kreditu.

Ceník volání na si můžete prohlédnout zde.

stáhnout zdarma 41,60 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Skype 6.20.0.104

Aktualizováno: 4. 9. 2014
Číslo verze: 6.20.0.104
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Angličtina, Čeština, Francouzština Více
Operační
systémy:
Vista-32, Vista-64, Win 2003, Win 7-32, Win 7-64, Win 8, Win XP
Web programu: www.skype.com
Autor: Skype Technologies S.A.
Licence: Freeware
Velikost: 41,60 MB
Počet stažení: 8 372 880x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Skype

 

Recenze uživatelů        

autoaktualizace 15. 8. 2014 Moje hodnocení Skype

Dost se mi nelíbí hláška v instalaci,že:

"Další aktualizace může SKYPE nainstalovat na váš počítač automaticky, bez nutnosti... více »

Nefunkční Skype 22. 3. 2014 Moje hodnocení Skype

Posrana verze. Nejde se na ní přihlásit. Po nainstalování se ukáže okno v modré barvě bez okének pro přihlášení.

Skype hodnocení 24. 6. 2013 Moje hodnocení Skype

Program není nejhorší, ale má spousty chyb, koliduje s některými programy a po instalaci bez oznámení zablokuje port 80. Společně s... více »

webka pryč 28. 5. 2013 Moje hodnocení Skype

po aktualizaci mi taktež skype nenaleza webku..,ktera drive fungovala normalne..presto ze webka v jinych proframech funguje normalne.. a i... více »

Skype 21. 5. 2013 Moje hodnocení Skype

Měla jsem starou verzi skypu. Šlo to pomalu, a pořád se mi tam ukazovali okénka. Někdy se ani nazpl.Tak jsem si stáhla tuto, novou a je... více »

Další recenze

Další programy z kategorie Komunikační programy        

Hodnocení programu Kubik SMS DreamCom Zdarma

Kubik SMS DreamCom

Posílání SMS z Internetu zdarma.

       
Hodnocení programu TeamSpeak Zdarma

TeamSpeak

Nástroj pro komunikaci přes Internet formou klient - server, určený především pro hráče počítačových her.

       
Hodnocení programu Miranda IM Bagr pack Zdarma

Miranda IM Bagr pack

Velmi hezký a stabilní pack pro mirandu se spoustou funkcí

       
Hodnocení programu Windows Live Messenger Plná verze

Windows Live Messenger

Nová generace oblíbeného komunikačního nástroje MSN Messenger.

       
Hodnocení programu Pamela for Skype Zdarma

Pamela for Skype

Automatické odpovídání na hovory a hlasová schránka pro Skype.

       

Diskuse o Skype        

stále ma vyhadzuje    4. 10.

Neviem či má niekto taký problém so Skype ako ja. Začalo ma stále vyhadzovať,píše mi,že Skype prestal pracovať. Často sa musím opätovne prihlasovať už po jednej odo...

Re: Skype se nemůže připojit    30. 9.

Nainstaluj novou verzi přihlaš se až ti naskočí normálně Skype,zakaž aktualizaci v nastavení,potom Skype odinstaluj ale neodhlašuj Skype,pak naistaluj starší verzi 5.0 ...

Re: Skype se nemůže připojit    30. 9.

Na Windows XP změňte aktualizaci ne na automaticky ale ručně aktualizovat protože Windows Vám po vypnutí a zapnutí automaticky z aktualizuje Skype aji když ho máte ve Sky...

Re: Už toho mam dost    29. 9.

Zdaravím,taky mám podobný problém.Nejde se mi přihlásit ani na tabletu ani na tel.Pokaždé mi to napíše skontrolovat přihlašovací údaje.Také bych ráda radu,co s tím...

Re: Skype se nemůže připojit    26. 9.

Zatím pořád platí, že verze z níže uvedeného odkazuhttp://www.instaluj.cz /skype/starsi-verze/skype-5- 9-0-123 funguje i na starých pc s WinXP a to i s videohovorem.Nutn...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Skype je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus