Skype 6.18

Licence: Freeware Hodnocení 5 Počet hodnocení: 263
       

Skype 6.18

Skype lupička

Skype je univerzální komunikační program, nabízející bezplatné telefonování prostřednictvím internetu, videohovory, zasílání textových zpráv, přenos souborů a mnoho dalších zajímavých funkcí. Skype uživatelům dále přináší skupinové hovory, do nichž se může zapojit až 25 účastníků. Skupinových hovorů se mohou současně účastnit jak uživatelé programu Skype, tak i majitelé klasických telefonních linek v pevných a mobilních sítích. Služba Skype umožňuje také volání na klasická pevná či mobilní telefonní čísla, nebo příjem příchozích hovorů z běžných telefonních sítí prostřednictvím přiděleného geografického telefonního čísla. Ve chvílích, kdy nejste na Skype dostupní, můžete si nechat příchozí hovory přesměrovat na váš klasický pevný či mobilní telefon, nebo využít záznamník pro zmeškaná volání. Pro odchozí hovory směrované do klasických telefonních sítí, realizované prostřednictvím Skype, si navíc můžete nastavit ID volajícího. Od té chvíle se u odchozích hovorů bude zobrazovat vaše mobilní telefonní číslo, díky čemuž každý ihned pozná, že voláte právě vy.

Skype poskytuje také osobní a skupinové videohovory. Díky nim můžete komunikovat s rodinou, přáteli, nebo obchodními partnery ještě pohodlněji a tváří v tvář. Osobní videohovory probíhají mezi dvěma účastníky, skupinových videohovorů se může zúčastnit až deset osob.

Skype nabízí zasílání SMS a rychlých textových zpráv. Při chatu můžete své emoce dosyta vyjádřit pomocí smajlíků. Prostřednictvím chatu můžete také ostatním zaslat kontakt na jiného uživatele, kterého máte uloženého ve svém adresáři. Samozřejmostí je též přenos souborů mezi uživateli. Pokud potřebujete svým přátelům a známým zaslat fotografie, videa, či dokumenty libovolné velikosti, pak je Skype správnou volbou. Prostřednictvím Skype můžete sdílet také obrazovku a ukázat názorně ostatním to, co právě provádíte na svém počítači. Obrazovku lze sdílet buď s jedním uživatelem, nebo se skupinou až deseti dalších lidí.

Od šesté verze Skype umožňuje přihlášení prostřednictvím účtu Windows Live nebo Facebooku. Je znatelné propojení se sociálními sítěmi. Prostřednictvím Skype tak můžete snadno komunikovat s přáteli na sociální síti Facebook. Přímo z aplikace s nimi můžete navázat videohovor, nebo jim zasílat rychlé zprávy. Pomocí Skype lze dále sledovat příspěvky na zdi, aktualizovat svůj stav či přidávat komentáře ke stavu vašich přátel. Skype 6 dále přinesl podporu šesti nových jazyků, podporu chatu ve více oknech , nebo drobnou úpravu vzhledu.

Poznámka: Některé služby Skype mohou být zpoplatněné, úhrada za jejich používání je realizována prostřednictvím zakoupeného kreditu.

Ceník volání na si můžete prohlédnout zde.

stáhnout zdarma 36,72 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Skype 6.18

Aktualizováno: 10. 7. 2014
Číslo verze: 6.18
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Angličtina, Čeština, Francouzština Více
Operační
systémy:
Vista-32, Vista-64, Win 2003, Win 7-32, Win 7-64, Win 8, Win XP
Web programu: www.skype.com
Autor: Skype Technologies S.A.
Licence: Freeware
Velikost: 36,72 MB
Počet stažení: 7 999 426x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Skype

 

Recenze uživatelů        

Nefunkční Skype 22. 3. 2014 Moje hodnocení Skype

Posrana verze. Nejde se na ní přihlásit. Po nainstalování se ukáže okno v modré barvě bez okének pro přihlášení.

Skype hodnocení 24. 6. 2013 Moje hodnocení Skype

Program není nejhorší, ale má spousty chyb, koliduje s některými programy a po instalaci bez oznámení zablokuje port 80. Společně s... více »

webka pryč 28. 5. 2013 Moje hodnocení Skype

po aktualizaci mi taktež skype nenaleza webku..,ktera drive fungovala normalne..presto ze webka v jinych proframech funguje normalne.. a i... více »

Skype 21. 5. 2013 Moje hodnocení Skype

Měla jsem starou verzi skypu. Šlo to pomalu, a pořád se mi tam ukazovali okénka. Někdy se ani nazpl.Tak jsem si stáhla tuto, novou a je... více »

webka 13. 4. 2013 Moje hodnocení Skype

Aktualizoval jsem skype a to byla chyba. Skype mi nenajde webku. Takžr pokud neseženu jinou a funkční verzi asi bude uninstall. Nevím proč,... více »

Další recenze

Další programy z kategorie Komunikační programy        

Hodnocení programu Kubik SMS DreamCom Zdarma

Kubik SMS DreamCom

Posílání SMS z Internetu zdarma.

       
Hodnocení programu Miranda IM Bagr pack Zdarma

Miranda IM Bagr pack

Velmi hezký a stabilní pack pro mirandu se spoustou funkcí

       
Hodnocení programu TeamSpeak Zdarma

TeamSpeak

Nástroj pro komunikaci přes Internet formou klient - server, určený především pro hráče počítačových her.

       
Hodnocení programu Windows Live Messenger Plná verze

Windows Live Messenger

Nová generace oblíbeného komunikačního nástroje MSN Messenger.

       
Hodnocení programu Pamela for Skype Zdarma

Pamela for Skype

Automatické odpovídání na hovory a hlasová schránka pro Skype.

       

Diskuse o Skype        

RE: Skype 6.16.0.105    27. 6.

obraz jeopačně

RE: Skype 6.16.0.105    9. 6.

Dobrý den mám problém se skypem odhlásila jsem se  a hned ten druhý den jsem se chtěla přihlásit tak jsem to zkusila zadala jsem heslo a zmášla enter zobtazilo se koleč...

Re: Od posledni aktualizace mi zlobí skyp    8. 6.

Zkuste Skype Portable verzi (vyřešil jsem s ní taky podobné problémy na svém PC)http://www.slunecnice.cz/ sw/skype-portable/...

Od posledni aktualizace mi zlobí skyp    6. 6.

Dobrý den,od té doby co jsem naposledy aktualizovala skype mi zlobí, kdykoliv ho zapnu tak mi vydrží zaplé tak max 5 minut a nahlásí mi že vznikl problem a celé se vypne ...

Profilový obrázek    30. 5.

Dobrý den, mám windows 8 a přijde mi že tam nejsou vůbec žádné možnosti nějkého nastavení. Jediné co tam mám je dostuný, neviditelný, účet a odhlásit se. Když k...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Skype je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus