Skype 6.18.0.106

Licence: Freeware Hodnocení 5 Počet hodnocení: 264
       

Skype 6.18.0.106

Skype lupička

Skype je univerzální komunikační program, nabízející bezplatné telefonování prostřednictvím internetu, videohovory, zasílání textových zpráv, přenos souborů a mnoho dalších zajímavých funkcí. Skype uživatelům dále přináší skupinové hovory, do nichž se může zapojit až 25 účastníků. Skupinových hovorů se mohou současně účastnit jak uživatelé programu Skype, tak i majitelé klasických telefonních linek v pevných a mobilních sítích. Služba Skype umožňuje také volání na klasická pevná či mobilní telefonní čísla, nebo příjem příchozích hovorů z běžných telefonních sítí prostřednictvím přiděleného geografického telefonního čísla. Ve chvílích, kdy nejste na Skype dostupní, můžete si nechat příchozí hovory přesměrovat na váš klasický pevný či mobilní telefon, nebo využít záznamník pro zmeškaná volání. Pro odchozí hovory směrované do klasických telefonních sítí, realizované prostřednictvím Skype, si navíc můžete nastavit ID volajícího. Od té chvíle se u odchozích hovorů bude zobrazovat vaše mobilní telefonní číslo, díky čemuž každý ihned pozná, že voláte právě vy.

Skype poskytuje také osobní a skupinové videohovory. Díky nim můžete komunikovat s rodinou, přáteli, nebo obchodními partnery ještě pohodlněji a tváří v tvář. Osobní videohovory probíhají mezi dvěma účastníky, skupinových videohovorů se může zúčastnit až deset osob.

Skype nabízí zasílání SMS a rychlých textových zpráv. Při chatu můžete své emoce dosyta vyjádřit pomocí smajlíků. Prostřednictvím chatu můžete také ostatním zaslat kontakt na jiného uživatele, kterého máte uloženého ve svém adresáři. Samozřejmostí je též přenos souborů mezi uživateli. Pokud potřebujete svým přátelům a známým zaslat fotografie, videa, či dokumenty libovolné velikosti, pak je Skype správnou volbou. Prostřednictvím Skype můžete sdílet také obrazovku a ukázat názorně ostatním to, co právě provádíte na svém počítači. Obrazovku lze sdílet buď s jedním uživatelem, nebo se skupinou až deseti dalších lidí.

Od šesté verze Skype umožňuje přihlášení prostřednictvím účtu Windows Live nebo Facebooku. Je znatelné propojení se sociálními sítěmi. Prostřednictvím Skype tak můžete snadno komunikovat s přáteli na sociální síti Facebook. Přímo z aplikace s nimi můžete navázat videohovor, nebo jim zasílat rychlé zprávy. Pomocí Skype lze dále sledovat příspěvky na zdi, aktualizovat svůj stav či přidávat komentáře ke stavu vašich přátel. Skype 6 dále přinesl podporu šesti nových jazyků, podporu chatu ve více oknech , nebo drobnou úpravu vzhledu.

Poznámka: Některé služby Skype mohou být zpoplatněné, úhrada za jejich používání je realizována prostřednictvím zakoupeného kreditu.

Ceník volání na si můžete prohlédnout zde.

stáhnout zdarma 36,72 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Skype 6.18.0.106

Aktualizováno: 30. 7. 2014
Číslo verze: 6.18.0.106
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Angličtina, Čeština, Francouzština Více
Operační
systémy:
Vista-32, Vista-64, Win 2003, Win 7-32, Win 7-64, Win 8, Win XP
Web programu: www.skype.com
Autor: Skype Technologies S.A.
Licence: Freeware
Velikost: 36,72 MB
Počet stažení: 8 159 017x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Skype

 

Recenze uživatelů        

autoaktualizace 15. 8. 2014 Moje hodnocení Skype

Dost se mi nelíbí hláška v instalaci,že:

"Další aktualizace může SKYPE nainstalovat na váš počítač automaticky, bez nutnosti... více »

Nefunkční Skype 22. 3. 2014 Moje hodnocení Skype

Posrana verze. Nejde se na ní přihlásit. Po nainstalování se ukáže okno v modré barvě bez okének pro přihlášení.

Skype hodnocení 24. 6. 2013 Moje hodnocení Skype

Program není nejhorší, ale má spousty chyb, koliduje s některými programy a po instalaci bez oznámení zablokuje port 80. Společně s... více »

webka pryč 28. 5. 2013 Moje hodnocení Skype

po aktualizaci mi taktež skype nenaleza webku..,ktera drive fungovala normalne..presto ze webka v jinych proframech funguje normalne.. a i... více »

Skype 21. 5. 2013 Moje hodnocení Skype

Měla jsem starou verzi skypu. Šlo to pomalu, a pořád se mi tam ukazovali okénka. Někdy se ani nazpl.Tak jsem si stáhla tuto, novou a je... více »

Další recenze

Další programy z kategorie Komunikační programy        

Hodnocení programu Kubik SMS DreamCom Zdarma

Kubik SMS DreamCom

Posílání SMS z Internetu zdarma.

       
Hodnocení programu TeamSpeak Zdarma

TeamSpeak

Nástroj pro komunikaci přes Internet formou klient - server, určený především pro hráče počítačových her.

       
Hodnocení programu Miranda IM Bagr pack Zdarma

Miranda IM Bagr pack

Velmi hezký a stabilní pack pro mirandu se spoustou funkcí

       
Hodnocení programu Windows Live Messenger Plná verze

Windows Live Messenger

Nová generace oblíbeného komunikačního nástroje MSN Messenger.

       
Hodnocení programu Pamela for Skype Zdarma

Pamela for Skype

Automatické odpovídání na hovory a hlasová schránka pro Skype.

       

Diskuse o Skype        

kamerka zase funguje    Včera

pro winXP SP3, kde nefunguje videohovor z nejnovější verze:-odinstalovat - nainstalovat tuto verzi a zakázat aktualizace:http://www.insta luj.cz/skype/starsi-verze/sk ype-5-9-0...

RE: Skype 6.18.0.106    Včera

I to je kapitalizmus. Pardon - demokracie.

Skype pod WIn7    Včera

Tak jsem zase po delší době chtěl zkusit Skypovat  a mám smůlu. Pod Windows 7 žádná verze (ani starší zde navrhovaná níže) neumožní login. Když zadím svůj klasi...

skype    21. 8.

Skype prestal podporovať staršie verzie - nie je možné sa prihlásiť. Najnovšia (funkčná) verzia ma prihlási, ale ihneď po prekliku do chatovacieho okna program presta...

RE: Skype 6.18.0.106    19. 8.

Stáhni si tuto komplet verzi. http://www.skype.com/cs/down load-skype/skype-for-windows /downloading/Mám dojem že sis stáhla jen ten 1MB soubor,přes který se má teprv začí...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Skype je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus