6 bere - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

6 bere 0.99

Aktualizace programu 11. 9. 2009 Antivirová kontrola 1. 7. 2017 2:36

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
812 ×

Program na tomto počítači pravděpodobně nespustíte

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Jednoduchá karetní hra pro 2 až 10 hráčů.

6 bere je Jednoduchá karetní hra pro 2 až 10 hráčů. Každý hráč dostane na začátku 10 karet označených číslem (velké číslo uprostřed) a počtem negativních bodů (červené číslo nahoře). Za každou vzanou kartu je hráči přičten daný počet negativních bodů. Cílem hry je nazbírat těchto bodů co nejméně.

Na začátku hry jsou na stole vyloženy čtyři karty, které představují budoucí čtyři řady. V každém kole, jichž je 10, hráči vyberou jednu kartu a položí ji na stůl lícem dolů. Když si vyberou kartu všichni hráči, vybrané karty se otočí. Karty se zařazují do jedné ze čtyř řad od nejmenší tak, aby byla daná karta položena za nejvyšší nižší ve vhodné řadě. Např. mají-li poslední čtyři karty v řadách hodnoty 14, 15, 43 a 58, bude karta s hodnotou 44 položena za kartu 43.

Má-li některá řada 5 karet, pak si hráč, který zařazuje 6. kartu, těchto 5 karet vezme a budou mu přičteny negativní body. Taktéž hráč, který má příliš nízkou kartu pro zařazení do řad (řady končí např. kartami 12, 13, 48 a 52 a hráč zvolí kartu s hodnotou 4), si musí jednu řadu vzít (tato řada bude nahrazena jím zvolenou kartou a hráči budou přičteny negativní body karet, které vzal). Hra končí po odehrání 10 kol, tj. hráči již nemají karty do hry. Vyhrává ten, kdo má nejméně negativních bodů.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
812 ×