Hlavní navigace

Bezplatný Office si můžete vzít kamkoliv s sebou

Používáte více počítačů a na všech byste chtěli používat stejný balík kancelářských aplikací? Vezměte si vše potřebné kamkoliv s sebou na USB flash disku díky přenosné verzi programu OpenOffice.org.

OpenOffice.org je bezplatný balík kancelářských aplikací, který zastane stejný kus práce, jako jeho placený kolega od Microsoftu. Nabízí totiž většinu nástrojů a funkcí známých z Microsoft Office. Kancelářský balík OpenOffice.org vám dobře poslouží jak při psaní textů, výpočtů s tabulkami, přípravě prezentací, tak i při tvorbě databází. Portable variantu programu není nutné instalovat a můžete si ji tedy vzít na flash disku kamkoliv s sebou. Lze tak lehce pokračovat v rozdělané práci i na počítači, na němž není nainstalovaný žádný kancelářský balík. Použití OpenOffice.org Portable 3.0.1 je velice jednoduché. Stačí pouze rozbalit stáhnutý archiv na flash disk a následně se můžete ihned pustit do práce.

Přenosný OpenOffice.org Portable 3.0.1 obsahuje všechny součásti klasického programu OpenOffice.org. Konkrétně se tedy jedná o textový procesor Writer, tabulkový kalkulátor Calc, prezentační nástroj Impress, vektorový editor Draw a nástroj Math.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.