Hlavní navigace

Chcete tři licence antiviru AVG za cenu jedné?

Ilustrační obrázek: Chcete tři licence antiviru AVG za cenu jedné? Chcete zabezpečit nový počítač před digitálními hrozbami, nebo plánujete změnu stávajícího antiviru? Pak můžete až do poloviny dubna využít akce, v rámci níž získáte tři licence některého z bezpečnostních produktů AVG za cenu jedné.

Společnost AVG Technologies nabízí v rámci právě probíhající promo akce domácím uživatelům a živnostníkům možnost nákupu tří licencí svých vlajkových produktů za cenu jedné. Domácí uživatelé a živnostníci tak mohou až do 15. dubna při nákupu produktů AVG Internet Security 2011, AVG Anti-Virus 2011 a AVG PC Tune Up ušetřit až 630 Kč. Akce se bohužel nevztahuje na prodloužení platnosti stávajících licencí. Za sníženou cenu tak lze zakoupit pouze nové jednoroční licence zmíněných produktů.

Produkt AVG Internet Security v sobě integruje prvky pro ochranu před počítačovými hackery, viry, červy a trojskými koni, chrání uživatele před spywarem, adwarem, dialery a dalšími škodlivými programy. Dokáže si poradit i s nevyžádanými e-maily a upozorní vás na nebezpečí, které se skrývá na webových stránkách. AVG Anti-Virus 2011 poskytuje ochranu před viry, trojskými koni, spywarem, nevyžádanou poštou, hackery, rootkity, programy typu exploit a dalšími hrozbami z webových stránek. Produkt AVG PC Tune Up slouží k opravě a optimalizaci registrů. Poradí si zejména s nepotřebnými a poškozenými registry, které mohou způsobovat nestabilitu vašeho systému. Tento program lze vhodně použít také pro optimalizaci internetového připojení, defragmentaci pevného disku, skartování již nepotřebných citlivých souborů, nebo pro čištění stop po vaší činnosti na počítači. Mnozí uživatelé ocení i funkci pro bezpečné uchování dat.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.