Software602 Form Filler - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
Hlavní navigace

Software602 Form Filler 4.75.32.19.0313

Aktualizace programu 12. 9. 2019 Antivirová kontrola 13. 9. 2019 20:13

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
292 030 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Snadné a pohodlné vyplňování elektronických formulářů zdarma.

Software602 Form Filler je aplikace pro vyplňování inteligentních formulářů. Jedná se o volně šiřitelný a v České republice již všeobecně rozšířený nástroj se snadným ovládáním. Je vhodný pro elektronické vyplňování formulářů, které potřebují občané, firmy i další organizace při styku mezi sebou navzájem nebo s úřady veřejné správy. Software602 Form Filler je možné také použít pro elektronické pořizování informací uvnitř i vně firmy či organizace, jako je např. vytváření nabídek, objednávek a vyplňování různých osobních formulářů.

Vzhledem k okamžité kontrole zadávaných dat v průběhu vyplňování není možné, aby uživatel zadával nevhodné údaje. Součástí nové verze je inteligentní formulář SecuStamp Smart Form, který umožňuje snadné vytváření důvěryhodných dokumentů a ověřování platnosti podpisů a razítek, kterými jsou opatřeny. Pro využití funkcí formuláře je třeba se registrovat na portálu www.SecuStamp.com.

Užitečná je rovněž možnost uložení formuláře na disk a znovuotevření kdykoliv je potřeba, což poskytuje klid a plné soustředění na práci s formulářem. Snazší vyplňování formulářů rovněž zajišťují automatické výpočty, záložky a kontextová nápověda formulářových polí včetně možnosti načítání dat z databází nebo podpora standardů pro fakturaci (ISDOC a EDI). Aplikace je také připravena pro komunikaci prostřednictvím VREP rozhraní, podporuje protokol IPv6 a ukládání příloh do vzdáleného úložiště.

V poslední verzi lze opatřovat libovolné formuláře důvěryhodným časovým razítkem a zajistit tak nezměnitelnost údajů nebo příloh v daném formuláři. Také byl vylepšen aktualizační mechanizmus a je podporována plnohodnotná integrace do webových prohlížečů.

Pro nevidomé je výrazným plusem nativní podpora hlasového výstupu. Aplikace dále podporuje odesílání dat nebo formuláře do datové schránky, na webový server, export do PDF (i PDF/A), použití elektronického podpisu a další funkce, které výrazně usnadňují práci s dokumentovou agendou a představují základní kameny moderní kanceláře bez papíru.

Zobrazit více
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
292 030 ×