Hlavní navigace

Chraňte svůj chytrý mobil

Ilustrační obrázek: Chraňte svůj chytrý mobil Dnešní mobilní zařízení poháněná některým z operačních systémů mohou napadnout zákeřní škůdci. Braňte se jim pomocí nástroje ESET Mobile Security, který nabízí ochranu vašich dat i v případě krádeže.

Současné smartphony vybavené operačními systémy mohou být napadeny škodlivými kódy. Je proto nutné na možné nebezpečí pamatovat a chytrý telefon s operačním systémem Android, Windows Phone či Symbian vybavit účinným nástrojem, který s viry a nejrůznějšími útoky spolehlivě zatočí. Takovým nástrojem je ESET Mobile Security. Tento univerzální strážce chytrých telefonů poskytuje jak ochranu nainstalovaných aplikací a dat uložených přímo v telefonu, tak i dat umístěných na paměťové kartě. Tím však jeho možnosti zdaleka nekončí. Dokáže totiž na základě seznamu blokovaných telefonních čísel zabránit nevyžádaným SMS a MMS zprávám, aby vás obtěžovaly. Aplikace současně dokáže blokovat příchozí hovory od neznámých či skrytých telefonních čísel. Prostřednictvím nástroje ESET Mobile Security si také můžete zkontrolovat některé parametry vašeho zařízení. Prozradí vám například informace o stavu baterie, stavu a viditelnosti bluetooth, běžících procesech, apod.

Důležitou součástí aplikace ESET Mobile Security je funkce Anti-Theft, která se stane vaším neocenitelným pomocníkem při ztrátě či odcizení chytrého mobilního zařízení. Umožňuje totiž prostřednictvím SMS zpráv na dálku sledovat váš telefon, určit jeho polohu, nebo ze zařízení nevratně smazat uložená data, aby nemohlo dojít k jejich zneužití. Zařízení navíc budete mít pod kontrolou i v případě, že do něj byla vložena neautorizovaná SIM karta. Automaticky totiž dojde k odeslání informací o nově vložené SIM kartě na telefonní čísla uložená v důvěryhodných kontaktech.

Pokud se rozhodnete zabezpečit svůj chytrý mobilní telefon vybavený operačním systémem pomocí nástroje ESET Mobile Security, pak můžete využít aktuální akci, v rámci níž při zakoupení roční licence získáte ochranu na druhý rok zcela zdarma.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.