Hlavní navigace

 Nero Classic 2016 16.0.05500

Komplexní řešení pro práci s multimédii.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
456 889 ×

Nero 2016 je rozsáhlý multimediální balík aplikací, který kromě tradičního vypalování CD, DVD a Blu-ray disků uživatelům umožňuje i správu, tvorbu, konverzi, přehrávání a sdílení multimediálního obsahu. Nero 2016 nabízí intuitivní práci s filmy, hudbou a fotografiemi na nejrůznějších platformách, mezi které patří mobilní zařízení, notebooky, PC, domácí sítě a cloudová úložiště. Nero disponuje přehledným uživatelským rozhraním, ve kterém se rychle zorientuje každý uživatel.

Zájemci o práci s hudbou a videem ocení možnost expresních či pokročilých úprav záznamu a převod prakticky jakékoliv video nebo audio formátu. Potěší také plnohodnotná správa médií a přehrávání nejrůznějších audio a videoformátů, včetně DVD-Video a AVCHD. Program umožňuje též prohlížení fotografií.

Nero 2016 dále umožňuje streamování videa a prezentací v domácí síti prostřednictvím Nero Play to TV. Samozřejmostí je vypalování klasických optických disků, včetně možnosti vytvářet CD, DVD a Blu-ray z obrazů disků či připravit obraz disku z originálních médií. K dispozici je i funkce Nero SecurDisc pro bezpečné a spolehlivé vypalování. Uživatelé jistě ocení také funkci Nero DiscSpan SmartFit pro vypálení velkých souborů na více disků.

Verze Nero 2016 Platinum nabízí několik dalších pokročilých funkcí, které uživatelé využijí při úpravách multimediálního obsahu. Jedná se zejména o možnost práce s videem ve formátu Ultra HD (4K), přehrávání Blu-ray 3D disků, nebo přípravu videa za pomoci šablon pro tvorbu efektů a titulků.

Novinky programu Nero 2016:
• Sjednocené uživatelské prostředí nové úvodní obrazovky a domovských obrazovek jednotlivých aplikací
• Lepší správa médií - rychlé hledání, prohlížení a organizace fotografií, videa a hudby
• Rychlé odeslání obsahu DVD-Video, AVCHD a audio CD na mobilní zařízení a cloudové úložiště, snadná konverze obsahu z optického disku do vybraného zařízení.
• Zjednodušené a rychlejší ripování a konverze multimediálního obsahu s optimalizovaným hardwarovým kódováním

• Intuitivní přehrávání hudby, videa a prohlížení fotografií
• Široká podpora mobilních zařízení
• Oprava videa pořízeného ve špatném úhlu (např. na mobilním telefonu)
• Nero Play to TV - streamování videa a prezentací v domácí síti

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus

Aktualizace programu 18. 9. 2016 Antivirová kontrola 27. 3. 2024 3:44

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.