Asoftis Burning Studio - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz Hlavní navigace

Asoftis Burning Studio 1.6

Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 24. 9. 2018 Antivirová kontrola 22. 12. 2018 3:27

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
56 681 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Moderní vypalovací nástroj podporující všechny média

Asoftis Burning Studio spolupracuje se všemi typy médií, jako jsou M-Disc média, velkokapacitní média Blu-ray (BD-XL), standardní disky Blu-ray (BD-R, BD-RE, BD-R DL, BD-RE DL), dvouvrstvá DVD média (DVD + R DL a DVD-R DL), standardní DVD média (DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + R, DVD-RAM), standardní CD média (CD-R a CD-RW).

Podporuje i datové struktury pro DVD Video Disk (*.vob, *.ifo, *.bup), kdy automaticky připraví složky struktury pro zápis. V případě BluRay Video disků podporuje strukturu z pevného disku pouhým přesunutím a také datové označení AVCHD v případě vypalování BluRay disků.

V programu lze vypalovat klasická data na všechny typy médií všech velikostí. V případě neuzavření média lze i data kdykoli doplňovat - aktualizovat - dopálit či "mazat".

Podporuje všechny metody zápisu TAO, DAO a DAO96, datové typy médií ISO 9660 (včetně Joilet, úrovně 1 až 3 nebo Romeo), UDF (všechny verze i partition) i kombinovaný typ ISO / UDF. Vše je samozřejmě přednastaveno pro okamžité použití bez nutnosti cokoli nastavovat.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
56 681 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.