Hlavní navigace

Co se ukrývá ve vašem počítači?

Ilustrační obrázek: Co se ukrývá ve vašem počítači? Chcete zjistit, z jakých součástí se skládá váš počítač a jaké aplikace jsou v něm nainstalovány? Nebo vás zajímají přímo produktové kódy vašeho softwaru? To vše a ještě mnohem více vám prozradí Belarc Advisor.

Belarc Advisor je užitečný nástroj, jenž slouží k vytvoření detailního přehledu o vašem počítači, tj. nainstalovaném softwaru a použitém hardwaru. Po jednoduché instalaci stačí program spustit a v okně webového prohlížeče uvidíte všechny důležité údaje. Snadno se tak dozvíte detailní informace například o základní desce, procesoru, operační paměti, pevném disku, grafické kartě, optických mechanikách, síťové kartě, nainstalovaných tiskárnách, apod.

Současně s informacemi o hardwaru vám Belarc Advisor naservíruje také údaje o použitém softwaru a produktových kódech jednotlivých programů. Pokud byste tedy vlastnili nějakou aplikaci a ztratili její sériové číslo, pak jej můžete pomocí nástroje Belarc Advisor získat zpět. Dozvíte se i údaje o použitých verzích jednotlivých programů. Lze tak snadno odhalit zastaralý software, který je nutné aktualizovat.

Belarc Advisor

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.