Hlavní navigace

Deníček pro vaše miminko

Ilustrační obrázek: Deníček pro vaše miminko Narození potomka je velice radostná událost. Pokud si chcete uchovat na jednom místě všechny vzpomínky na jeho první krůčky, pak sáhněte po programu Baby Diary.

Baby Diary je aplikace, která se specializuje na uchování vzpomínek, vážících se k prvním krůčkům vašeho potomka. Pomocí tohoto programu můžete na jednom místě přehledně sdružovat jak obrázky a texty s popisem vývoje děťátka, tak i zvukové záznamy a videa. Data vložená do programu se navíc váží vždy ke konkrétnímu datu, je tedy možné vždy rychle vyhledat všechny události, které souvisí s určitým obdobím vývoje dítěte.

Kromě výše uvedených obrazových a zvukových záznamů či textových popisů lze v programu Baby Diary taktéž přehledně uchovávat informace o hmotnosti a výšce děťátka. Snadno tak můžete sledovat a vyhodnocovat rychlost jeho růstu. Všechny statistiky je samozřejmě možné zobrazit ve formě přehledných grafů. Program Baby Diary vám pomůže také při plánování lékařských prohlídek. Umožňuje totiž vedení přesných záznamů o uskutečněných očkováních a návštěvách zubního lékaře.

Vytvořený deníček ovšem nemusíte uchovávat pouze ve zmíněném programu. Můžete jej totiž snadno a rychle převést do formy multimediální webové prezentace, kterou lze následně vypálit na CD či umístit na internet. Vytvořená multimediální prezentace přitom bude obsahovat všechny doposud vložené texty, obrázky, zvuky a videa. Pokud se však nechcete spokojit pouze s digitální formou deníčku, pak si můžete jeho jednotlivé stránky (včetně tabulek) vytisknout.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.