Hlavní navigace

Aktuální informace o počasí

Ilustrační obrázek: Aktuální informace o počasí Chcete mít neustálý přehled o aktuálním stavu počasí u nás i ve světě? Program Weather Watcher Live vám s tím pomůže. Navíc se s jeho pomocí dozvíte i meteorologickou předpověď na několik následujících dní.

Program Weather Watcher Live přináší aktuální a detailní informace o počasí z celého světa. Dozvíte se tak jeho prostřednictvím například o meteorologické situaci v naší republice. Aplikace zprostředkovává svým uživatelům také údaje o okamžité teplotě, vlhkosti vzduchu, o množství dešťových srážek, síle větru, tlaku, aktuální fázi Měsíce nebo času východu Slunce. Aplikace Weather Watcher Live nabízí i meteorologickou mapu oblačnosti. Užitečná je též předpověď počasí pro několik nadcházejících dní.

Weather Watcher Live

Při svém běhu je program skryt v systémové oblasti vedle hodin, odkud uživatele informuje o aktuálních změnách počasí. Pro výběr požadované lokality, respektive města u nás nebo ve světě je nutné zadat ZIP kód (poštovní směrovací číslo).

Společně s programem bude na pevný disk vašeho počítače přidána také reklamní vyhledávací lišta pro webový prohlížeč Internet Explorer. Její integraci je však možno zrušit v průběhu instalačního procesu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.