Hlavní navigace

Jak vytvořit perfektní transformaci?

Ilustrační obrázek: Jak vytvořit perfektní transformaci? Chcete vytvořit plynulý přechod mezi dvěma objekty zachycenými na digitálních obrázcích? Pak použijte program Morpheus Photo Morpher, který vám s takzvaným morphingem pomůže.

Morphing je označení efektu, který se používá k plynulé transformaci dvou fotografií. S jeho pomocí lze efektně znázornit přechod mezi objekty. Můžete jej tak například uplatnit při znázornění změny lidského obličeje v průběhu času, při vzájemné záměně obličejů, nebo při zachycení přeměny jednoho předmětu v druhý.

Program, který se na morphing specializuje, nese název Morpheus Photo Morpher. Podporuje současnou práci s více obrázky či animacemi a lze tedy s jeho pomocí připravit skutečně propracovanou transformaci více předmětů. Méně zkušeným uživatelům nabízí intuitivního průvodce a profesionálům naopak nechává tvůrčí volnost. Aplikace podporuje velké množství formátů. Jako podklad lze použít obrázek ve formátu JPEG, PNG nebo TIFF. Hotové dílo je pak možné uložit do formátů AVI, SWF a animovaného GIFu.

Morpheus Photo Morpher

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.