Hlavní navigace

Jednoduchá tvorba obalů pro CD a DVD

Ilustrační obrázek: Jednoduchá tvorba obalů pro CD a DVD Chtěli byste si vytisknout obal pro optické disky, které se nachází ve vaší domácí sbírce? Pomůže vám s tím užitečný program Cover Printer. Ten podporuje různé druhy a velikosti krabiček, v nichž jsou CD a DVD umístěny.

Program Cover Printer slouží k tvorbě a následnému tisku obalů pro vaše CD a DVD disky. Aplikace podporuje několik rozměrů „krabiček“, jež se běžně pro uskladnění CD a DVD médií používají. Umožňuje tak uživateli pohodlné vytvoření požadovaného obalu. K jeho přípravě stačí pouze zvolit vhodný obrázek a Cover Printer jej po vložení automaticky přizpůsobí rozměrům vybrané „krabičky“. Obrázky lze navíc umístit na obě strany obalu, natočit a v určitých případech také doplnit textem. Pokud budete se vzhledem vašeho obalu spokojeni, můžete jej následně vytisknout.

Pokud by vám možnosti programu Cover Printer nevyhovovaly, pak můžete vyzkoušet ještě další užitečný nástroj nazvaný CD – DVD popisovač. Ten podporuje jak tisk na obaly DVD, booklety, tak samozřejmě i přípravu standardních obalů na CD včetně etiket.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.