Jednoduchý převod filmů na DVD - Slunečnice.cz

Jednoduchý převod filmů na DVD

5. 8. 2011 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Jednoduchý převod filmů na DVD Máte doma stolní DVD přehrávač a rádi byste v něm přehrávali všechny vaše oblíbené filmy, které máte uložené na pevném disku počítače. Pak je převeďte do patřičného formátu.

Hledáte program, který by vám umožnil snadný převod všech vašich filmů či seriálů z počítače na DVD, které půjde přehrát ve stolních DVD přehrávačích? Řešení nabízí nástroj ConvertXtoDVD, který obsahuje řadu pokročilých funkcí pro převod videa do příslušného formátu. Z nich můžeme jmenovat například automatickou tvorbu kapitol na DVD disku. Program si přitom rozumí s formáty DivX, Xvid, VOB, MOV, MPEG, MPEG4, WMV, AVI, DV a cizí mu není ani streamované video. Jako vstupní zdroj lze použít existující soubory z digitální videokamery, TV/Sat, nebo capture cards. Aplikace samozřejmě podporuje tvorbu videa ve video formátech NTSC a PAL.

Samotný převod videa na DVD je vcelku snadný, stačí pouze zvolit zdrojový video soubor, zvukový soubor (ve formátu AV3, DTS, PCM, OGG, MP3) a soubor s titulky (SRT, SUB/IDX či SSA). Po skončení převodu můžete výsledné video vypálit na DVD disk.

ConvertXtoDVD

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.