Kompletní ochrana před škůdci - Slunečnice.cz

Kompletní ochrana před škůdci

23. 7. 2012 - Veronika Nosková

Ilustrační obrázek: Kompletní ochrana před škůdci Hledáte antivir, který ochrání váš počítač před spywarem, adwarem, viry, trojskými koni a všemi známými hrozbami, a navíc ochrání vaše soukromí a umožní hraní her a surfování po internetu bez přerušení? Vyzkoušejte AVG Anti-Virus.

V dnešní době, kdy vývoj techniky kráčí mílovými kroky kupředu, se uživatelé stále častěji setkávají s nejrůznějšími útoky po síti, krádežemi identity, viry, trojskými koni, spywarem a mnohými dalšími, stále více propracovanějšími hrozbami. Je tedy nutné se těmto hrozbám účinně bránit.

Nástrojem, který ochrání váš počítač před nejrůznějšími útoky zvenčí a dalšími hrozbami, je AVG Anti-Virus 2012. Tento program vám navíc umožní kontrolu nad ochranou soukromí. Budete moci bezpečně stahovat data z internetu, sdílet soubory a posílat zprávy, aniž byste se museli bát, že buď stáhnete něco nežádoucího do svého počítače, nebo naopak pošlete škodlivý kód vašim přátelům. Pomocí programu AVG Anti-Virus 2012 bude váš pobyt na internetu a stále oblíbenějších sociálních sítích mnohem bezpečnější.

Mezi další přednosti AVG Anti-Viru dále patří intuitivní ovládání, podpora češtiny, nízké požadavky na systémové prostředky a také to, že ochrana vašeho počítače probíhá v reálném čase.

Integrovaná ochrana

Anti-Virus: chrání před viry, červy, trojskými koni a dalšími známými útoky. Anti-Spaware: chrání před spywarem a adwarem. Rezidentní štít: doplňková ochrana, zabraňuje otevírání infikovaných souborů. AVG Identity Protection: ochrana před krádeží identity.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.