Najděte rozdíly v podobných souborech - Slunečnice.cz

Najděte rozdíly v podobných souborech

17. 4. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Najděte rozdíly v podobných souborech Máte na pevném disku dva podobné dokumenty s téměř shodným obsahem a potřebujete zjistit, v čem se vzájemně odlišují? Poradí vám program Compare It!

Program Compare It! je užitečný pomocník určený všem, kteří potřebují porovnat obsah dvou souborů a zjistit jejich vzájemné odlišnosti. Poradí si jak s klasickými textovými dokumenty, soubory ve formátu RTF a DOC, tak i s PDF dokumenty a tabulkovými soubory XLS. Cizí mu není ani práce s XML soubory. Uplatnění navíc najde i při hledání odlišností v obrázcích, binárních souborech, apod. Užitečnou funkcí je porovnání dokumentu s obsahem souboru, který je součástí ZIP archivu. Lze tak snadno zjistit, zda se naprosto shodují, případně jaký z nich je pro vaše využití vhodnější.

Zajímavou funkcí programu Compare It! je také převod PDF a dalších dokumentů do textové podoby. Tvůrci softwaru a weboví vývojáři pak jistě ocení funkci pro zvýraznění syntaxe, která je podporována u programovacích jazyků C++, Java, C#, Delphi a HTML kódu.

Compare It

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.