Hlavní navigace

Nechte si automaticky zapnout i vypnout počítač

Ilustrační obrázek: Nechte si automaticky zapnout i vypnout počítač Chtěli byste před spánkem shlédnout film a obáváte se, že by počítač zůstal zapnutý až do rána? Nebo potřebujete stáhnout z internetu větší objem dat? Pak si nechte počítač ve stanovenou chvíli automaticky vypnout.

Pokud byste potřebovali váš počítač čas od času automaticky zapnout či vypnout, pak můžete využít služeb programu Auto Poweron & Shutdown. Ten může být vaším neocenitelným pomocníkem například ve chvílích, kdy musíte nutně odejít a nemůžete tak čekat na dokončení stahování většího objemu dat z internetu, nebo pokud rádi usínáte u vašeho oblíbeného seriálu. Využít jej však samozřejmě lze i v opačném případě, tedy pokud potřebujete váš počítač v předem určený čas spustit.

Auto Poweron & Shutdown navíc dokáže automatizovat i další úkony, jako je otevření zvolené aplikace či načtení internetové stránky, či spuštění audio či video přehrávače. Jeho využití je tak velice široké. Je však nutné mít na paměti, že počítač je možné automaticky spustit pouze v případě, že jej přepnete do režimu hibernace (uspání).

Auto Poweron - Shutdown

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.