NHL 09 vás vtáhne do hry! - Slunečnice.cz

NHL 09 vás vtáhne do hry!

15. 6. 2008 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: NHL 09 vás vtáhne do hry! Doba uvedení hry NHL 09 na trh, tedy třetí čtvrtletí tohoto roku, se pomalu blíží. Pokud nedočkavě hltáte každou novou informaci o této kultovní hře, pak právě pro vás máme první náhledy na tento titul. NHL 09 má hráčům rozhodně co nabídnout!

Jak již název titulu napovídá, NHL 09 je hra určená všem fanouškům ledního hokeje.

Hlavní tváří obalu a mluvčím hry NHL 09 bude obránce Calgary Flames Dion Phaneuf. Ačkoli odehrál v NHL teprve tři sezóny, byl již nominován na Norrisovu trofej za ročník 2007–2008, dvakrát se zúčastnil All-Star a v průběhu krátké kariéry nasbíral 159 kanadských bodů. Společně s ním se na obalech pro evropský trh objeví další mezinárodní hvězdy NHL Alexander Ovečkin (Rusko) a Daniel Alfredsson (Švédsko).

NHL 09

„Dostat se na obal NHL 09 je pro mě obrovská čest,“ říká Phaneuf. „Co si pamatuji, vždy jsem byl velkým fanouškem této série. Hlavní tváří letošní hry bude nesmírně rád hlavně proto, že zaznamenala zlepšení v obranné fázi a má nový engine napadání tělem.“

Na co se můžeme těšit?

Předně hra přinese systém Skill Stick, který hráčům nabídne schopnost vkládat hůl do směru přihrávky soupeře a zvedat jeho hůl s cílem zabránit střele z první. Hra rovněž nabídne týmový herní online mód 6 na 6, v němž může soupeřit najednou až 12 hráčů na 12 různých konzolách kdekoli na světě. S novými týmy z ruské, české a německé nejvyšší soutěže tak propojí NHL 09 hokejové fanoušky na celé planetě.

Hráči, kteří si vyzkouší sérii NHL vůbec poprvé, se mohou jednoduše naučit střílet, přihrávat a napadat tělem. NHL 09 obsahuje i mód Be A Pro, v němž hráč naskočí na led v dynamickém pohledu třetí osoby a bude hrát za jediného hokejistu. Monitor výkonnosti, sledující váš postup ve více než 50 kategoriích, vám přesně určí, na čem musíte zapracovat, aby se z vás stala superhvězda NHL.

Podívejte se na Trailer k NHL 09:

Prohlédněte si first look screeny:

NHL 09
NHL 09
NHL 09
NHL 09
NHL 09
NHL 09

Zdroj informací: Electronic Arts

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.