Hlavní navigace

Jaký bude nový bezplatný letecký simulátor od Microsoftu?

Ilustrační obrázek: Jaký bude nový bezplatný letecký simulátor od Microsoftu? Pokud patříte mezi příznivce leteckých simulátorů, pak se na jaře dočkáte dalšího pokračování Flight Simulatoru. Ten se vyznačuje zejména realistickým podáním letu bez přikrášlování.

Již od roku 1982 vyvíjí softwarový gigant Microsoft svůj vlastní letecký simulátor, nesoucí přiléhavý název Flight Simulator. Ten staví svůj úspěch zejména na věrném ztvárnění fyzikálních zákonů a realistickém způsobu řízení letounu. Odlišuje se tak od celé řady ostatních her, nabízejících možnost vžít se do role pilota.

Na jaře se Microsoft chystá uvést další pokračování této své hry, ovšem s novým jménem. Příznivci leteckého simulátoru z Redmondu si budou muset zvyknout na označení Microsoft Flight. Ačkoliv bude nová verze hry pokračovat v trendu realistického létání, dozná oproti svým předchůdcům celé řady změn. Těšit se tak můžete na větší porci zábavy a online hraní s ostatními soupeři. Simulátor má být navíc přátelštější k začínajícím hráčům. Jelikož se Microsoft snaží o dosažení co nejrealističtějšího požitku z létání, bude se v nové verzi hry létat nad skutečnými místy na Zemi. Realističnost dále dotvoří fakt, že nad některými lokalitami bude možné ve hře aktivovat skutečné počasí.

Hra Microsoft Flight bude na trh uvedena ve verzích pro PC a Xbox 360 a bude dostupná zcela zdarma. Microsoft totiž svůj obchodní model postaví na nabídce bonusových doplňků. Dočkáme se tak zřejmě zpoplatnění dalších rozšiřujících lokalit, nad nimiž bude možné létat. Samotná hra totiž nejspíše nabídne pouze lety nad Havají.

Microsoft Flight
Microsoft Flight
Microsoft Flight
Microsoft Flight

Zdroj: Microsoft Flight, Živě.cz

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.