Hlavní navigace

Obohaťte průzkumníka Windows o záložky

Ilustrační obrázek: Obohaťte průzkumníka Windows o záložky Používáte ke správě souborů na počítači Průzkumníka Windows a chybí vám možnost uložení často používaných složek pro jejich rychlejší otvírání? Vyzkoušejte doplněk Folder Cache.

Folder Cache je jednoduchý doplněk, který obohatí Průzkumníka Windows o nabídku oblíbených složek, které uživatel často používá. Tato funkce je dobře známá například uživatelům souborového manažeru Total Commander, který svůj systém oblíbených položek nabízí. Nabídka často používaných a oblíbených složek prostřednictvím doplňku Folder Cache je integrovaná v kontextovém menu po kliknutí pravým tlačítkem myši. Seznam složek je navíc dostupný nejen v Průzkumníkovi Windows, ale také ve všech dialogových oknech, v nichž uživatelé pracují se soubory. Můžeme ji tedy využít také při otevírání či ukládání dokumentů v libovolné aplikaci.

Pokud jste zvyklí pracovat se soubory a složkami prostřednictvím Průzkumníka Windows, nebo chcete mít přístup k často používaným složkám ze všech aplikací, pak je doplněk Folder Cache určený právě vám.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.