Hlavní navigace

Ovládejte počítač pohodlněji

Ilustrační obrázek: Ovládejte počítač pohodlněji Chcete zrychlit a zefektivnit práci s vaším počítačem? Pak vyzkoušejte program Hot Keyboard Pro, který umožňuje tvorbu vlastních klávesových zkratek a maker či vkládání předem připraveného textu.

Zdá se vám možná, že při používání počítače musíte provést příliš velké množství dílčích úkonů, než dosáhnete kýženého výsledku. Pak si práci zjednodušte a používejte klávesové zkratky, s jejichž pomocí znatelně zrychlíte svou činnost v řadě běžně používaných aplikací, jako například ICQ, Winamp, Nero, Internet Explorer, apod.

Nástroj, který umožňuje tvorbu vlastních klávesových zkratek a maker, nese jméno Hot Keyboard Pro. Kromě samotné volby libovolných klávesových zkratek pro dané činnosti a funkce tento program umožňuje také automatické provádění sekvencí nejrůznějších předem určených příkazů, vkládání předpřipraveného textu, nebo automatické vypnutí počítače ve zvolený čas. Program Hot Keyboard Pro lze vhodně použít také ke snadnému otevírání souborů a složek bez jejich dlouhého hledání na pevném disku.

Hot Keyboard Pro

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.