Hlavní navigace

Předejděte ztrátě vašich filmových DVD

Ilustrační obrázek: Předejděte ztrátě vašich filmových DVD K poškození optických disků může dojít poměrně snadno. Abyste nepřišli o vaše oblíbené filmy a seriály, je vhodné vytvořit záložní kopie originálních disků. S jejich přípravou vám pomůže program 1st DVD Ripper.

Program 1st DVD Ripper umožňuje rychlou tvorbu záložních kopií filmových DVD disků. Nabízí jak uložení kopie originálního DVD na pevný disk vašeho počítače, tak i vypálení zálohy na prázdné optické médium. Program videa primárně převádí do formátů VCD a SVCD. Poradí si však také s vytvořením souborů AVI. Příjemné je, že si uživatel může zvolit rozsah zálohování. Lze tedy vytvořit kompletní kopii originálního DVD, nebo připravit pouze zálohu vybraných kapitol. Určit můžete i kvalitu a konkrétní typ kódování obrazu. Na výběr máte formáty MPEG1 a MPEG2. Ovlivnit je samozřejmě možné i parametry zvukové stopy.

Před samotným převodem videa z originálního disku do počítače či na jiné paměťové médium vybere program 1st DVD Ripper nejvhodnější způsob a následně se pustí do samotného převodu. Mezi zajímavé funkce, které při zálohování uživatelé ocení, patří dávková konverze videí a automatické vypnutí počítače po ukončení downloadu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.