Připravte se na závěrečné zkoušky v autoškole - Slunečnice.cz

Připravte se na závěrečné zkoušky v autoškole

4. 7. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Připravte se na závěrečné zkoušky v autoškole Absolvujete řidičský výcvik, nebo se do autoškoly teprve chystáte? Pak vás jistě bude zajímat aplikace, která vás kvalitně připraví na závěrečnou zkoušku.

Program Autoškola professional pochází z tuzemské produkce a klade si za cíl připravit budoucí řidiče na úspěšné složení závěrečného testu v autoškole. Aplikace obsahuje simulátor závěrečného testu a testu z profesní způsobilosti, přičemž nabízí téměř 1700 aktuálně platných testových otázek, s nimiž by se mohl zájemce o získání řidičského průkazu setkat. Aby se účastník autoškoly připravil na závěrečný test skutečně důkladně, obsahuje program Autoškola professional zajímavou funkci v podobě opakování testových otázek, s jejichž zodpovězením má uživatel potíže. K dispozici je také soubor zákonů, jenž se týkají dopravy. Důležitou součástí výuky je i řešení dopravních situací na křižovatkách. Těch program obsahuje velké množství a u každé z nich nabízí popis řešení včetně názorné animace. Zájemce o řidičské oprávnění si dále může prohlédnout všechny používané dopravní značky a naučit se odpovědi na záludné otázky, které se týkají ovládání a údržby vozidla či motocyklu.

Uživatel si může nanečisto vyzkoušet, jak by uspěl v reálném závěrečném testu. Autoškola professional totiž nabízí vlastní simulátor tohoto testu, který respektuje reálnou skladbu otázek, jejich náhodnost, bodové ohodnocení, apod. Na splnění testu je přitom vyhrazen přesný časový limit.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.