Profesionální šablony pro váš web - Slunečnice.cz

Profesionální šablony pro váš web

24. 1. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Profesionální šablony pro váš web Nechcete platit za tvorbu vašeho webu a internetovou prezentaci si raději připravujete vlastními silami? Chcete, aby vaše stránky byly graficky propracované? S přípravou šablon vám pomůže program Artisteer.

Při tvorbě webové prezentace se můžete buď spolehnout na práci profesionálního webdesignéra, využít předpřipravených grafických návrhů, které jsou dodávány v rámci vašeho webhostingu či jsou volně ke stažení na internetu, nebo můžete vzít tvorbu šablony pro váš web do vlastních rukou a připravit tak unikátní dílo. Pokud se rozhodnete pro poslední jmenovanou možnost a přitom budete chtít, aby váš web „poháněl“ redakční systém, pak vám s tvorbou vhodné šablony pomůže program Artisteer.

Artisteer je nástroj pro snadnou tvorbu kvalitních a profesionálních šablon pro redakční systémy WordPress, Joomla! a Drupal. Program disponuje intuitivním ovládáním a příprava šablony pro váš web je tak záležitostí pouhé volby vhodných prvků a jejich naskládání dle libosti na stránku. Artisteer nabízí uživateli zajímavá barevná schémata, grafické prvky, písma a různé nástroje. K vytvoření šablony není potřeba znalosti jazyka HTML, CSS, JavaScriptu ani PHP.

Artisteer

Foto: Artisteer

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.