Hlavní navigace

Rychlá komunikace v počítačové síti

Ilustrační obrázek: Rychlá komunikace v počítačové síti Hledáte řešení pro rychlou komunikaci zaměstnanců v reálném čase a použití ICQ či Skype vám připadá z hlediska bezpečnosti vašich firemních dat rizikové? Pak vyzkoušejte Softros LAN messenger.

Softros LAN messenger je program, který umožňuje rychlou komunikaci mezi jednotlivými uživateli, kteří jsou propojeni v rámci lokální sítě. Nabízí jak zasílání textových zpráv, tak i přenos souborů. Zprávy je přitom možné zaslat pouze vybraným adresátům, nebo celé skupině uživatelů. Komunikaci je navíc možno šifrovat, tudíž by se žádná neoprávněná osoba neměla dozvědět údaje, které jsou obsahem vaší interní komunikace. Všechny odeslané zprávy jsou samozřejmě archivovány, tudíž je lze v případě potřeby později snadno dohledat. U zpráv zaslaných kontaktům, které jsou offline, pak dojde k jejich doručení ihned po připojení daného uživatele k síti.

Softros LAN messenger je vhodný především pro nasazení ve firemních sítích, neboť ke svému provozu využívá lokální síť a vaše pracovní data tak neputují nechráněná po vlnách internetu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.