Šikovně na fotografie - Slunečnice.cz

Šikovně na fotografie

29. 5. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Šikovně na fotografie Hledáte program, který by vám nabídl pohodlné prohlížení digitálních fotografií, jejich správu, úpravy, nebo tvorbu alb? Pak použijte ACDSee.

Program ACDSee nabízí uživatelům vše, co potřebují pro komfortní správu digitálních fotografií. Nabízí intuitivní prohlížení obrázků, jejich organizování, úpravu a tvorbu foto alb či prezentací a mnoho dalších zajímavých funkcí.

ACDSee je dostupný ve dvou verzích, které se vzájemně odlišují množstvím nabízených funkcí a zaměřením na konkrétní cílovou skupinu uživatelů. Zatímco produkt ACDsee 14 je určený pro aktivní milovníky fotografování, program ACDsee Pro 5 by měli zvolit především profesionální fotografové. Obě verze programu podporují více než jedno sto obrazových, zvukových a video formátů. Z hlediska prohlížení fotografií se můžete těšit například na rychlé zobrazení náhledů obrázků, vkládání tagů pro snazší budoucí úpravy snímků, prohlížení ve full screen módu nebo podporu Geotaggingu. Zajímavá je také možnost prohlížení snímků sbalených v rámci ZIP archivů bez jejich předchozí dekomprimace.

Výhodou programu ACDSee je snadné sdílení vašich fotografií online, tvorba slideshow a webových fotoalb, nebo možnost rotace a oříznutí zachyceného videa. Program ACDsee obsahuje také množství funkcí pro úpravy snímků. Profesionální verze programu pak nabízí širokou paletu funkcí pro pokročilé úpravy obrázků, umožňujících například nedestruktivní zpracování obrázků, provádění úprav v reálném čase díky živému náhledu, korekci vinětace, změny expozice pomocí křivek, nebo nejrůznější další užitečné úpravy. Vaše fotografie si můžete navíc prostřednictvím programu ACDsee vypálit na CD a DVD. Kompletní přehled všech funkcí jednotlivých verzí programu ACDsee si můžete prohlédnout v produktovém listu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.