Strážce vašeho digitálního bezpečí - Slunečnice.cz

Strážce vašeho digitálního bezpečí

2. 4. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Strážce vašeho digitálního bezpečí Hledáte snadno ovladatelný software, který vás ochrání před nejrůznějšími škůdci a zároveň zabrání zneužití vaší digitální identity? Pak sáhněte po profesionálním nástroji Norton 360.

Norton 360 je komplexní bezpečnostní produkt, který uživatelům poskytuje dokonalou ochranu před nejrůznějšími digitálními škůdci, kteří mohou potenciálně ohrozit jejich počítač a neoprávněně získat přístup k datům. Odhalí nejrůznější viry, spyware, nebo si poradí s phishingem a spamem. Ve výbavě programu Norton 360 nalezneme dále funkce pro kontrolu odkazů, jenž jsou obsaženy v e-mailových zprávách či instant messagingové komunikaci. Ochrání vás tak před nebezpečným obsahem, který by mohl po kliknutí na obdržený odkaz nakazit váš systém infekcí. Do komplexního zabezpečení, které tento produkt poskytuje, patří samozřejmě také vestavěný firewall, monitorující komunikaci vašeho počítače s okolními počítači v síti, nebo se vzdálenými servery na internetu. Norton 360 můžete plnohodnotně využít také k ochraně vaší digitální identity, zabezpečení nákupů na internetu, nebo při používání internetového bankovnictví. Program dále nabízí nástroj pro záchranu systému po zásahu vážné infekce.

Bezpečnostní nástroj Norton 360 si poradí také s nepříjemným zpomalováním chodu počítače. Obsahuje totiž funkci, která automaticky opravuje potenciální problémy. Nabízí také jednoduchý způsob, jak spravovat programy spouštěné po startu systému. Poměrně šikovná je funkce automatického zálohování vašich dat, která jsou tak v případě poruchy počítače v bezpečí. Každý uživatel produktu Norton 360 získává automaticky 2 GB online prostor pro zálohu jeho souborů. Tento prostor pak lze v případě potřeby za poplatek navýšit.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.