Hlavní navigace

Hrdinové The Sims 3 si obléknou romantické oblečení

Ilustrační obrázek: Hrdinové The Sims 3 si obléknou romantické oblečení Pokud patříte mezi příznivce herní série The Sims, pak právě vám bude určena nová kolekce, která nabídne luxusní zařízení ložnic a koupelen a intimní oblečení pro Simíky.

Hráči titulu The Sims 3 se mohou těšit na novou kolekci nazvanou Přepychové ložnice, která vyjde příští rok v lednu a rozšíří možnosti této hry. Toto rozšíření bude obsahovat luxusní zařízení ložnic a koupelen, včetně dekorací a romantického intimního oblečení pro hrdiny digitálního příběhu.

Pro přestavbu ložnic získají hráči desítky nových kusů nábytku a doplňků, mezi nimiž nechybí například postel s nebesy, moderní kosmetický stolek nebo luxusní vana. Velké předměty pak můžete doplnit detaily, jakými jsou svíčky, růže nebo dekorativní vázy. Simíci získají také rafinované prádlo určené pro romantické večery nebo chvíle sladkého nicnedělání. Kompletní proměnu hrdinů pak budete moci dokončit pomocí nového svůdného účesu pro zvláštní příležitosti.

Zahájení prodeje kolekce Přepychové ložnice ve verzi pro PC a Mac je v Česku a na Slovensku stanoveno na 27. ledna 2012.

The Sims 3 Přepychové ložnice
The Sims 3 Přepychové ložnice
The Sims 3 Přepychové ložnice

Zdroj: Zdroj: Electronic Arts

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.