Patříte mezi fotografické nadšence a rádi byste se naučili upravovat své snímky na vysoké úrovni? Nebo jste již zkušenými fotografy a chcete zdokonalit své dovednosti při úpravě digitálních fotografií? Pak přijďte na školení, kde se dozvíte vše potřebné.
Chcete se naučit upravovat a vylepšovat obrázky či fotky v jednom z nejoblíbenějších grafických programů? Rádi byste se seznámili se základy používání Adobe Photoshopu? Pak právě vám je určeno dvoudenní školení konané v termínu od 8. září 2014 do 9. září 2014. V rámci něj proniknete do tajů zpracování digitální fotografie, seznámíte se s uživatelským rozhraním programu Adobe Photoshop, naučíte se provádět úpravy geometrie obrazu, tonality fotografie, vyzkoušíte si změny barevnosti snímků, základní retuš či doostřování a snižování šumu fotografií. Naučíte se také pracovat s vrstvami a textem.
Pokud již s Photoshopem pracujete a rádi byste zdokonalili své dovednosti při vytváření profesionálních fotek a bannerů, pak právě vám je určeno druhé dvoudenní školení, konané v termínu od 18. srpna 2014 do 19. srpna 2014. V rámci školení se seznámíte s nastavením prostředí a přizpůsobením uživatelského rozhraní Photoshopu, vyzkoušíte si práci s pokročilými pomůckami pro úpravy fotografií, dozvíte se jak na lokální úpravy, pokročilou práci s vrstvami, maskami, apod. Těšit se můžete také na základy práce s Camera RAW, automatizaci práce a mnoho dalšího.
Každý posluchač bude mít na školení zapůjčený nový výkonný notebook Fujitsu s virtuálním prostředím. Po ukončení kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu. V ceně kurzu jsou zahrnuty elektronické výukové materiály.
Bližší informace o konání jednotlivých školení a registraci účastníků najdete na stránkách příslušných kurzů:
Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.