Hlavní navigace

Velikonoční atmosféra ve vašem počítači

Ilustrační obrázek: Velikonoční atmosféra ve vašem počítači Máte doma hotovou velikonoční výzdobu, obarvená vajíčka a upečeného velikonočního beránka? Přemýšlíte, jakým způsobem byste si ještě mohli navodit sváteční atmosféru? Vyzkoušejte hry a screensavery s velikonoční tématikou.

Hry

Existuje několik her, které se zaměřují na Velikonoce. Jednou takovou je i Easter Avenger. Jedná se o zábavnou akční 2D arkádu, v níž se bojovné velikonoční vajíčko se snaží pomstít smrt svého otce, za kterou nese vinu zlý velikonoční zajíček. Vajíčko má při boji k dispozici různé zbraně a bonusy. Pokud by vás hra Easter Avenger již omrzela, pak můžete sáhnout po dalším „velikonočním“ titulu. Tím je Dungeon TV Easter Special, který představuje jednoduchou velikonoční arkádu s dvojicí panáčků. Ti musí v každém kole hry posbírat všechna velikonoční vajíčka a dávat přitom pozor na zákeřné nepřátele. Obě zmiňované hry není nutné instalovat na pevný disk vašeho počítače.

Screensavery

K dispozici je také celá řada screensaverů s velikonoční tématikou. Jejich nabídka je poměrně pestrá. Vybrat by si tedy měl skutečně každý. Jako příklad můžeme uvést Easter 3D Screensaver, který představuje pěkný animovaný šetřič obrazovky s roztomilým velikonočním zajíčkem, který v zahradě hledá barevná vajíčka. Šetřič je doprovázen zvukovými efekty a relaxační hudbou. Sáhnout můžete také po kresleném šetřiči Easter Artwork Screensaver, jehož hlavním motivem je velikonoční zajíček a kuřátko. Další šetřič příznačně nazvaný Easter Screensaver pak přinese na váš monitor příjemné obrázky s velikonoční tématiku.

Stáhněte si šetřič obrazovky Easter 3D Screensaver, Easter Artwork Screensaver, nebo Easter Screensaver

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.