Hlavní navigace

Vše, co jste chtěli vědět o The Sims 2: 1. díl

Ilustrační obrázek: Vše, co jste chtěli vědět o The Sims 2: 1. díl Pojďte na výlet do The Sims 2. Pokud vám název hry nic neříká, tak věřte, že první díl od vývojářského studia Maxis a společnosti Electronic Arts změnil na přelomu tisíciletí pohled na počítačové hraní a stal se PC hrou číslo jedna všech dob.

The Sims 2

Vzhledem k úspěchu prvního dílu hry The Sims se není ani čemu divit, že vývojáři vydali také druhý díl s názvem The Sims 2, který nabízí spoustu datadisků a nevídané hráčské možnosti. V klidu se usaďte, průlet sérii The Sims 2 právě začíná.

Pokud se však již netrpělivě těšíte na třetí řadu The Sims, pak věřte, že jí se budeme věnovat opět někdy příště.

 The Sims 2

The Sims 2 dostal hráč poprvé možnost ovládat svou vybranou postavu (Simíka) po celou dobu jeho života. Jste to právě vy, kdo ovlivňuje, co bude Simík dělat, co ho bude bavit nebo nebavit, kam bude chodit do práce, jak bude žít, zda bude přátelský, nebo ne. Je toho opravdu hodně, co všechno se dá v The Sims 2 dělat, a kdybychom to měli vyjmenovat, strávíme tu pěkný čas…

The Sims 2 se po svém vydání brzy dostalo na přední příčky herního prodejního žebříčků, a tak se není ani čemu divit, že vývojáři z Maxisu začali pilně pracovat na datadiscích, které samozřejmě stály nějakou tu korunu, ale pro opravdového hráče to nebylo nic nepřekonatelného, jelikož datadisky nabízejí další vylepšení a nové možnosti hraní.

A jaké vlastně datadisky jsou na herním trhu pro The Sims 2 momentálně k dispozici? Pokud vás to zajímá, tak zamiřte své oči níže pod tento text, kde naleznete všech sedm datadisků…

University – vypravte se na univerzitu!

University

Zatoužili jste někdy jít na univerzitu? Pokud ano, tak právě balíček The Sims 2: Univerzita nabízí procházku vašich Simíků na univerzitě. Z vašich Simíků jsou nyní mladí dospěláci, kteří odcházejí z domova, aby si užívali svůj vysokoškolský život. Proveďte je životem na kolejích a ve škole až k jejich promoci. Svou nově získanou svobodu Simíci využijí k akcím s přáteli, ke vstupu do bratrstva studentů či do spolků studentek a budou pořádně řádit. Vaši Simíci prozkoumají úplně všechny vysokoškolské aktivity – budou chodit do hospod, kaváren, tělocvičen a spousty dalších. Pomozte jim naplnit jejich životní cíle a získáte tak spoustu odměn a výhod, které roky na univerzitě nabízí.

Nightlife – noční život se simíky

Nightlife

Noční život bývá ve městech zábavný a romantický, pokud toužíte mít v The Sims 2 také takovou atmosféru, není nic jednoduššího než si pořídit balíček nazvaný Noční život (Nightlife). Tento balíček představuje v The Sims 2 úplně nový systém randění a určování atraktivity Simíků, to však není vše, datadisk nabízí také nové objekty, které rozhodně nemůžou chybět na žádné párty. Ať už se jedná o foto kabinku DJ pult, zábavné karaoke, kuželky a mnoho, mnoho dalšího… Pokud chcete prožít tancování do úsvitu, zábavu na pláži, romantiku a mnoho, mnoho dalšího, tak si rozhodně tento balíček pořiďte!

Open For Business – nová povolání

Open For Business

Chtěli jste někdy mít vlastní obchod, ale vaši rodiče si to nepřáli nebo jste ještě moc malý na vlastní budování? Pokud ano, tak si rozhodně pořiďte další z řad balíčků do The Sims 2 s názvem Open For Business. Jak samotný název balíčků napovídá, budete si moci postavit vlastní obchod s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací, květinářství nebo jakýkoli jiný typ obchodu. Až budete, jak se říká, za vodou, budete v kanceláři a poroučet. I tento přídavný datadisk nabízí více jak 125 nových objektů.

Simíci pro všechny…

Dnes jsme si pověděli obecný úvod k oblíbené hře The Sims 2 a představili si její první tři datadisky. O dalších si samozřejmě povíme opět příště.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.