Hlavní navigace

Vybíráme nejlepší programy s vánoční tématikou

Ilustrační obrázek: Vybíráme nejlepší programy s vánoční tématikou Vánoce jsou již opravdu za dveřmi. Pokud chcete do svátečního hávu obléci také svůj počítač, pak zbystřete. Máme pro vás výběr nejlepších aplikací, které vám pomohou tento záměr zrealizovat. Dopřejte Vánoce i svému PC.

O Vánocích zdobíme veřejná prostranství měst, své domy, stromečky na zahradách, naše zvířecí miláčky, jejich obydlí, apod. Přemýšleli jste také někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste vyzdobili ve vánočním stylu svůj počítač? Pokud by vás tato myšlenka lákala, pak právě pro vás zde máme přehled zajímavých „vánočních“ aplikací.

Snowflakes

Snowflakes 1.0

Chybí vám zimní počasí, tedy sníh a námraza, kterého se s největší pravděpodobností na Štědrý den nedočkáme? Pak sáhněte po programu Snowflakes. Ten vám tento požitek zprostředkuje. Jedná se totiž o zajímavý šetřič obrazovky generující různé fraktální obrazce. Vytváří tak dojem, že máte omrzlou obrazovku vašeho monitoru.

Christmas 3D Screensaver

Christmas 3D Screensaver

Pokud si na omrzlou obrazovku právě nepotrpíte a volili byste raději něco poněkud „veselejšího“, pak zvolte aplikaci nazvanou Christmas 3D Screensaver. Jedná se o vánoční šetřič obrazovky, jehož náplň obstarává veselý tancující sněhulák. Ten se nachází na zasněžené zahradě domu.

The Christmas Scenes Scenic Reflections Screensaver

The Christmas Scenes Scenic Reflections Screensaver

Další možností, jak ozdobit monitor počítače v době jeho nečinnosti, je použití šetřiče obrazovky, který nám bude postupně promítat obrázky s vánoční tématikou. Program The Christmas Scenes Scenic Reflections Screensaver jich má v zásobě hned 55, tudíž se nemusíte bát, že by se vám obrázky brzo okoukaly.

Christmas Music Player

Christmas Music Player

Posloucháte rádi vánoční melodie? Chtěli byste je mít seřazeny všechny pěkně za sebou? Řešením právě pro vás může být program Christmas Music Player, jednoduchý audio přehrávač, který je zaměřený pouze na vánoční melodie a koledy. Obsahuje 40 různých melodií v MIDI formátu.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.