Hlavní navigace

Vypalovací program bez zbytečných funkcí

Ilustrační obrázek: Vypalovací program bez zbytečných funkcí Chcete pohodlně vypalovat CD, DVD a Blu-ray disky, přičemž nevyužijete četné připojené funkce, které bývají součástí rozsáhlých multimediálních balíků? Nabízí se jednoduché řešení.

V povědomí mnoha uživatelů je Nero synonymem pro program k vypalování optických disků. V průběhu let autoři vytvořili z Nera velký balík nástrojů, který sice stále nabízí funkce pro vypalování CD, DVD a Blu-ray disků, avšak připojili i široké spektrum nejrůznějších dalších funkcí (zálohování dat na externí pevné disky, úpravy a přehrávání videa, apod.), které se samotným vypalováním nemají již mnoho společného. Pokud tedy nehledáte multimediální centrum, jehož všechny funkce možná ani nevyužijete a které zabírá na pevném disku zbytečně mnoho místa, pak raději sáhněte po některém z konkurentů Nera, specializujících se na vypalovacích optických disků. Na výběr je hned několik zajímavých nástrojů, mezi něž bezpochyby patří také Ashampoo Burning Studio 11.

Ashampoo Burning Studio 11 se plně specializuje na vypalování CD, DVD a Blu-ray disků. V přehledném uživatelském prostředí nabízí vše, co budete k zápisu dat na optická média potřebovat. Tento program umožňuje jak tvorbu klasických datových médií, tak i audio či video multisession CD, DVD a Blu-ray disků. K již tradičním funkcím patří kopírování obsahu jednoho optického média na druhé. Mnohé uživatele potěší funkce pro vytváření image z CD, DVD a Blu-ray disků. Tyto image je následně možné vypálit na jiné médium. Zajímavá je též funkce pro ripování hudebních skladeb z CD. Pomocí programu Ashampoo Burning Studio 11 si tak budete moci snadno převést vaší hudební sbírku do formátu MP3. Za zmínku stojí ještě funkce pro tvorbu automaticky spustitelných disků s možností tvorby interaktivního menu. Pomocí vestavěného editoru pak můžete vytvářet multimediální video a audio disky. Jedná se tak o univerzální nástroj, který zvládne přípravu jakéhokoliv optického média.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.