Hlavní navigace

Vytvořit propracované grafy není složité

Ilustrační obrázek: Vytvořit propracované grafy není složité Patří k vaší pracovní náplni tvorba nejrůznějších přehledů a statistik? Pak by vás mohl zaujmout program Rich Chart Builder, s jehož pomocí vytvoříte profesionální grafy, kterými upoutáte pozornost.

Nástrojů, které umožňují tvorbu grafů, je nespočet. K jejich přípravě můžete využít například tabulkový kalkulátor Excel. Pokud však požadujete profesionálně vypadající trojrozměrné grafy, jenž lze doplnit efektními animacemi, grafickými a interaktivními prvky, nebo dokonce hlasovým komentářem, pak sáhněte po programu Rich Chart Builder. Tento univerzální nástroj disponuje předpřipravenými šablonami a celou řadou pokročilých funkcí. Umožní vám například vkládání bublin či odkazů na další grafy či webové stránky. Program navíc podporuje nejen jazyky Unicode, ale také čínštinu a japonštinu.

Pokud budete s prací hotovi, pak máte na výběr hned několik možností exportu dat. Grafy můžete uložit ve formě flash animace, jako obrázek, jako PDF, nebo jej vložit do PowerPointu. Vstupní údaje pro přípravu vašich grafů můžete do programu Rich Chart Builder naimportovat. Podporován je přitom jak všeobecně používaný Microsoft Excel, tak i jiné formáty.

Rich Chart Builder
Rich Chart Builder

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.