Hlavní navigace

Vytvořte poutavou multimediální prezentaci z letních zážitků

Ilustrační obrázek: Vytvořte poutavou multimediální prezentaci z letních zážitků Chcete přátelům ukázat vaše fotky a videa z dovolené? Pak si připravte prezentaci, kterou všechny oslníte. Pomůže vám s tím program MemoriesOnTV.

MemoriesOnTV je program, který vám umožní snadnou tvorbu profesionálně vypadajících prezentací sestavených z vašich fotografií, obrázků, zvuků, či videa. Ty je možné následně propojit pomocí celé řady vizuálních efektů (posouvání, zvětšování, otáčení a nastavení průhlednosti pro jednotlivé snímky, vkládání více fotografií a videí na jednom snímku, apod.). Těšit se můžete i na postupné zobrazení série fotek, jejich odkrývání, prolínání a posouvání na obrazovce. Zajímavá je pak funkce „slideshow in slideshow“, která v rohu obrazovky zobrazuje náhled fotografií, které se na zbytku plochy prolínají. MemoriesOnTV nabízí také celou řadu pokročilých funkcí a nástrojů, s nimiž vaše multimediální prezentace upoutá pozornost všech diváků. Zajímavá je například možnost inteligentního sestavení slideshow, která upravuje pouze ta alba, která byla od posledního uložení nějakým způsobem změněna.

MemoriesOnTV

Výsledek vaší práce je možné vypálit na optický disk a přehrát v jakémkoliv DVD přehrávači. Program umožňuje i přípravu webové prezentace ve formátu Flash, kterou můžete umístit na vaše internetové stránky. Pokud by vás však ani jedna z uvedených možností neoslovila, pak si z vámi vytvořené prezentace fotek můžete ještě připravit samostatné video soubory ve formátu AVI.

Program MemoriesOnTV je dostupný ve dvou verzích – Home a Pro. Varianta Home přitom oproti plné verzi neumožňuje například vkládání více fotografií do jednoho snímku, funkci slideshow in slideshow, nebo tvorbu volitelně zobrazitelných titulků. Za verzi Pro si taktéž si budete muset připlatit, pokud budete chtít využít export do webové prezentace ve formátu Flash či export prezentace do formátu AVI.

MemoriesOnTV
MemoriesOnTV
MemoriesOnTV

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.