Vytvořte si DVD z jakéhokoliv videa - Slunečnice.cz

Vytvořte si DVD z jakéhokoliv videa

16. 2. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Vytvořte si DVD z jakéhokoliv videa Již vás nebaví neustálé sledování filmů a videí na počítači? Raději byste si je pouštěli v pohodlí obývacího pokoje na televizi? Pak vám pomůže program Movie DVD Maker, který převede libovolné video do formátu určeného pro DVD přehrávače.

Program Movie DVD Maker umožňuje snadné a rychlé vytvoření DVD, VCD nebo SVCD disků z libovolných video souborů. Podporuje přitom vstupní video formáty AVI, DivX, XVid, MP4, MPEG, DAT, MP4, ASF, WMV, RM, MOV, FLV, 3GP a MKV. Program samozřejmě spolupracuje prakticky se všemi typy CD a DVD disků a navíc obsahuje potřebné kodeky pro správný převod videa do požadovaného formátu.

Výstupní video soubor může obsahovat například dodatečně vložené titulky. Mezi příjemné funkce patří také možnost editovat převáděné video a v případě potřeby z něj vypustit nežádoucí pasáže, jakými mohou být reklamní bloky či začátek a konec filmu. Při převodu videí a filmů je možné zvolit kvalitu výstupního videa, poměr jeho stran a lze také upravit hlasitost zvuku. Těšit se můžete i na možnost zvolit si poměr stran obrazu. Na výběr máte formáty 4:3 a16:9. Samozřejmostí je pak podpora standardu NTSC a PAL. Movie DVD Maker nabízí možnost vypálení převedeného videa na optické disky prostřednictvím integrovaného nástroje. Spolupracuje přitom prakticky se všemi typy CD a DVD disků.

Zkušební verze programu není funkčně omezena, ovšem do vytvořených videí je vkládán vodoznak. Pokud se jej budete chtít zbavit, pak si budete muset nástroj Movie DVD Maker zakoupit.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.