Hlavní navigace

Webové stránky prohlížejte i bez internetového připojení

Ilustrační obrázek: Webové stránky prohlížejte i bez internetového připojení Nechcete přijít o možnost prohlédnout si webový obsah i v době, kdy se váš počítač nachází mimo dosah internetového připojení? Pak si všechny požadované webové stránky jednoduše stáhněte na pevný disk.

Odjíždíte na odlehlé místo, kde není dostupný internet? Nebo se chystáte na delší cestu a chcete si čas ukrátit čtením zajímavých článků, které vyšly na zpravodajských či jiných serverech? Nevlastníte ovšem mobilní internetové připojení? Pak si požadované webové stránky ještě před odjezdem stáhněte na pevný disk a prohlížejte si je pohodlně offline. Umožní vám to program WebCopier. Ten dokáže stahovat webové stránky ze zadaného okruhu internetových odkazů. Do počítače se tak dostanou pouze informace, o něž máte skutečně zájem. Aplikace navíc umožňuje volbu režimu downloadu webového obsahu včetně možnosti započetí stahování stránek v předem stanoveném čase.

Program podporuje JavaScript a dokáže ukládat současně až sto souborů. Disponuje navíc vlastní cache, urychlující načítání již zobrazených webových stránek. WebCopier obsahuje i vlastní webový prohlížeč, jehož prostřednictvím je možné stažené internetové stránky ihned zobrazit. Pokud se rozhodnete pro tisk staženého internetového obsahu, pak si můžete zvolit, zda dojde k vytištění celé internetové stránky, nebo pouze její vybrané části.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.