Zjistěte podrobnosti o počítačích v lokální síti - Slunečnice.cz

Zjistěte podrobnosti o počítačích v lokální síti

20. 4. 2012 - Ondřej Špulák

Ilustrační obrázek: Zjistěte podrobnosti o počítačích v lokální síti Pokud jste správcem počítačové sítě, pak jistě chcete mít podrobný přehled o počítačích, které jsou v rámci této sítě propojeny. Vše potřebné vám sdělí program Active Network Monitor.

Active Network Monitor je nástroj, který umožňuje podrobné sledování stavu všech počítačů zapojených do lokální sítě. Prostřednictvím samostatných modulů aplikace informuje administrátora o celé řadě parametrů jednotlivých počítačů, jakými jsou například hardwarová konfigurace, nainstalované programy, spuštěné procesy, použité zobrazovací zařízení, operační systém, nebo také podrobnosti o uživatelích, apod. Nástroj Active Network Monitor navíc umožňuje vytvoření snímku systému libovolného počítače v lokální síti, který lze využít pro účely pozdějšího porovnávání jeho stavu. Všechny zaznamenané informace lze vyexportovat do souborů ve formátech CSV nebo TXT.

Použití programu Active Network Monitor je velice snadné. Není jej totiž nutné instalovat na jednotlivé sledované počítače a všechny informace tak lze pohodlně spravovat z jednoho místa.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.